Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit irántam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam ha nem csak a külsőm tetszik?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerjük egymást még nem volt köztünk semmi csak beszélgetünk mivel messze van.Egyre jobban vágyunk egymásra és megkérdeztem tőle miért vonzódik hozzám ennyire?Azt mondta hogy a külsőm nagyon tetszik neki amióta ismer és belsőleg a személységem.Erre én azt mondtam neki hogy mivel messze van nem akarok érzelmeket csak találkozni vele és... Erre azt mondta ő is csak a

vágy miatt akar..



2015. jún. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a fazont ejtsd. Amilyen gyorsan csak tudod építsd le, és ne találkozz vele.
2015. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyikőtök a férfi és melyikőtök a nő?

Ha mindketten csak szexet akartok, és Te se érzel többet iránta, akkor szerintem belemehetsz.

2015. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért felejteném el?Engem nem zavar ha 'kihasznál' :)
2015. jún. 7. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2015. jún. 7. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy távolság? mennyi?
2015. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!