Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetkőztetik le a fürdőruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetkőztetik le a fürdőruhás embereket a nudista strandon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a nudizmus témában(direkt rákerestem hogy nudista strand címszó melyik kategóriában hangzik el, több variáció közül a felnőtt párkapcsolatok egyéb kérdések volt a legnépszerűbb )

Node a lényeg:többször azt hallottam sőt olvastam hogy nem illik felöltözve flangálva nézelődni ott. különben levetkőztetnek, legalábbis ráparancsolnak az emberre.De ezt a valóságban hogy kell elképzelni? jó oké rámszólnak vetkőzzek vagy távozzak, de ha egyikhez sem füllik a fogam akkor mi van?Gondolom nem teper le a sok pucér ember hogy letépje rólam a cuccokat....vagy kihívják a rendőröket hogy felöltözött férfi kelt megbotránkozást a nudista strandon???



2015. júl. 1. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
az emberi hülyeség tényleg határtalan...
2015. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem

apám simán elővette a légpuskát h akkor vagy kimennek vagy lelövi őket

:-D

am meg volt helyi rendfenntartó aki ebben az esetben intézkedett hivatalból

2015. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetkőztetnek le. Vagy magadtól vetkőzöl,vagy magadtól mész el onnan.
2015. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

valódi légpuskát vett elő vagy csak az idézőjel maradt le? bár a tette nem btk kompatibilis igyse úgyse


és a rendfenntartó szintén pucér vagy ő kivétel?

2015. júl. 1. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha zárt, fizetős strand, akkor kizavarnak. Ha meg szabadstrand, akkor vszleg elzavarnak.

De hallottam olyan történetet, hogy annó mikor még nem volt nálunk ilyen, Jugóban egy egyetemi tanár a családjától eltávolodva a tengerben úszott át a nudista strandra kukkolni, és bizony az történt vele, amit írtál, szépen letépték a gatyát, aztán somfordálhatott vissza szégyenszemre anélkül...

2015. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy elzavarnak, főleg nem levetkőztetnek, egy ilyen közösség szerintem toleránsabb ennél, nem erőltetnek olyasmit, amit nem akarsz. Ha viszont nagyon feltűnően bámészkodsz, akkor lehet, udvariasan megkérnek, hogy inkább távozz.
2015. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, szép szoval. Vagy te abbol nem értesz? "de ha egyikhez sem füllik a fogam akkor mi van" Tényleg vannak bunkok akik csak az eröszakbol értenek. Nem fogják megtenni.
2015. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap előtt bejött két tini csaj Balatonberénybe FKK-ra, hogy "körülnéznek". Majdpedig úgy gondolták - a délutáni 50 fok hőség napon ellenére - hogy megmutatják hogy itt lehet strandolni bikiniben, úgyhogy elindultak a vízbe labdázni. Szólva lett nekik, mire elkezdtek feleselni, hogy "azért nem vesszük le mert olyanokkal jöttünk, akik esetleg lefényképeznének úgy". Ezek után ki lettek küldve a vízből, majdpedig inkább mégse vetkőztek, ezért a kempingvezető személyesen kísérte a kijáratig a kompániát. A viszont nem látásra !
2015. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

azért valamit akkor sem értek. ez most a nudistákért(vagy naturistákért ahogy tetszik) van vagy a felöltözöttek ellen????most akkor szégyenlősek a pucérok vagy sem?ha meg nem akkor nem mindegy nekik hogy a másik látja de amaz nem ad viszonzásul hasonló látványt?

ugye vannak melegbárok egy másik kisebbségnek.....ott mégse dobnak ki ha nem kerülünk elég forró hangulatba......

2015. júl. 9. 23:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli őket a másik látványa.

A kukkolók ellen védekeznek.

Vannak vegyes strandok is, ott meg azt csinálsz, amit akarsz.

2015. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!