Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetkőztetik le a fürdőruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetkőztetik le a fürdőruhás embereket a nudista strandon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a nudizmus témában(direkt rákerestem hogy nudista strand címszó melyik kategóriában hangzik el, több variáció közül a felnőtt párkapcsolatok egyéb kérdések volt a legnépszerűbb )

Node a lényeg:többször azt hallottam sőt olvastam hogy nem illik felöltözve flangálva nézelődni ott. különben levetkőztetnek, legalábbis ráparancsolnak az emberre.De ezt a valóságban hogy kell elképzelni? jó oké rámszólnak vetkőzzek vagy távozzak, de ha egyikhez sem füllik a fogam akkor mi van?Gondolom nem teper le a sok pucér ember hogy letépje rólam a cuccokat....vagy kihívják a rendőröket hogy felöltözött férfi kelt megbotránkozást a nudista strandon???



2015. júl. 1. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a berényi egy fizetős hely, strand és kemping résszel. Bejönnek körülnézni az annyit jelent, hogy pl körbesétálnak hogy melyik üres parcellát válasszák ki, vagy hogy van e számukra megfelelő hely...nem strandolni. Amúgy van házirend, bele van foglalva, hogy hacsak az időjárás nem indokol mást, akkor ádám- illetve éva kösztüm viselése kötelező. (Pl. olyan szórakozóhelyre sem engednek be hawai ing+short kombóban, ahol smoking viselése van előírva.) Na most ha ez nem tetszett nekik, akkor 500m-rel keletebbre található a Balatonberényi városi strand, ahol lehet felöltözve pancsikálni. Nem voltak rosszul kinéző csajok, csak agyilag nagyon szőkék.
2015. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
de nem értem.. miért mész nudira ha nem akarsz levetkőzni..?
2015. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű : kukkolni.
2015. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A nudista strandról kizavarnak, ha fürdőruhát viselsz !

Hogy miért ?


Menj be a textiles strandra, vetkőzz le meztelenre. Vajon mi fog történni ???

2021. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!