Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik internetes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik internetes társkeresőn találták meg a párjukat nem ciki amikor megkérdezi egy ismerős, hogy na és hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Valószínű hogy nekem is sikerült egy olyanra találnom társkeresőn aki nekem is megfelel és én is neki. De gondolkodtam már azon hogy ha megkérdezik hogy hol találkoztatok akkor nekem ciki lenne azt mondani hogy társkeresőn. Ti hogy vagytok ezzel?

2015. júl. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem. Nem az eszköz a fontos.
2015. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért? Az nem ciki, ha azt mondja, hogy az utcán, tescoban, villamoson, diszkó wc-jében?
2015. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűsítsd le: társkereső helyett mondd, hogy neten. Az manapság már bármit jelenthet. :)


Egyébként tényleg nem számít, ha jól megvagytok, akkor mondhatsz bármit. Én páromat egy netes játékból ismerem, eleinte mindig görcsöltem rajta, hogy mit mondok otthon, ismerősöknek, mert ez ugye nem "normális" ismerkedési mód. Aztán rájöttem, hogy mi közük hozzá? Nekünk bevált, az a lényeg, nem? :)

2015. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csak az a ciki amit annak tartasz...

Amugy en egy netes fanoldalon ismertem meg egy sracot es tok jo elvagyunk :):)

Szoval szerintem nem az a lenyeg hogy hogyan (jo parszor igen) hanem az hogy talalkoztatok. Szerintem az sokkal fontosabb.

2015. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

enis beszeltem mar itt csajjal, aki azt mondta hogy senkivel nem tud elkepzelni komolyat, hiaba bejon neki. mivel nem tuda a baratnoknek azt mondani hogy gyakorin ismerte meg...

sztem facebook az normalis valasz, ugyis minden ismerkedes ott kot ki. megmondod volt is kozos ismeros ilyesmi es senki nem panaszkodik majd

2015. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!