Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez nem esne rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem esne rosszul? Ti megharagudnátok ezért a párotokra?

Figyelt kérdés

Kint van külföldön kirándulni a csoporttáraival egy hétig.

Már péntek este elment, azóta alig váltottunk pár szót.

Oké,nem hív fel,mert sajnálja a pénzt, viszont a szállodában van WiFi, de még akkor sem beszélünk ha lenne rá lehetőség. Pl mind a két este fent voltam,ő is miután beértek, leírta,hogy mit csinált az nap, majd azt írta,hogy most megy társasozni és lerázott.Az egész beszélgetés nem tartott tovább két percnél.Most szintúgy máshova ment.Értem én,hogy nagyon elvan ott, azért ment,hogy jól érezze magát, de hogy lehet,hogy 5 percet nem szán arra,hogy velem beszéljen?

Hogy viszonyuljak hozzá, mert nagyon rosszul esik?Ha kérdem,hogy már megy is?Küld egy szomorú smile-t és 'szia'

Haragszom is rá emiatt,de nem tudom hogy kezeljem.Szerintetek?


2014. ápr. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. De végül is kirándulni ment oda és, hogy jól érezze magát, szórakozzon, és nem azért, hogy a gép előtt üljön egész nap/este. Mondjuk 10 percet azért szánhatna rád naponta. Végül is mindkettőtöket megértem.
2014. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem hülyeség ilyenen megsértődni. Ha én elmegyek külföldre kirándulni, ami nem kis pénz, akkor nyílván minden időmet arra fordítom, hogy ott mindent kirpóbáljak, a többiekkel szórakozzak és minden lehetséges helyre eljussak. Sokszor utazgattam, és sosem beszéltem ez alatt egyik barátommal sem. Ők szerencsére megértették, és nem sértődtek meg. Ha őj mentek el, én sem zaklattam őket. Dolguk volt, elfoglaltam magam mással. Nem lehet, hogy féltékeny vagy rá?
2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...nem vagyok féltékeny, bízom benne,hogy nem csal meg. Inkább az van a háttérben, hogy úgy érzem már engem teljesen elfelejt és háttérbe szorulok és minden fontosabb már neki mint én.Igen persze azért ment,hogy jól érezze magát és mindent kipróbáljon,de hogy 10 perce ne legyen rám amikor visszaért a szállodába...:(

Akkor az úgy jó ötlet lenne,ha most ezzel kapcsolatban nem mondok semmit, csak majd nemsokára mikor én utazom el,ugyanezt fogom csinálni vele,és akkor esetleg leesik neki,hogy nekem milyen rossz most?

2014. ápr. 7. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A féltékenységet úgy értettem, ahogy leírtad az előbb. Hogy ő mással van, mással is jólérzi magát. Ugye tudod, hogy ez beteges? Hány éves vagy?
2014. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te rosszul vagy a gondolattól, hogy rajtad kívül is van élete, hogy úgy is jól tudja érezni magát ha te nem vagy ott és akkor lennél elégedett, ha ő szomorúan ülne a gép előtt és azt mondaná, hogy az egészet nem is tudja élvezni, mert te nem vagy ott...
2014. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem.

Miért beteges az,hogy jól esne ha 10 percet beszélne velem is egy nap legalább, ha már nem is találkozunk?Ráadásul alig tudunk amúgy is együtt lenni.

Én örülök annak,hogy jól érzi magát ott, miért várnám el,hogy rajtam kívül ne legyen saját élete más elfoglaltságokkal?Nekem is van, sosem lógok a nyakán,mégis tudok rá naponta legalább 10 percet szánni.

2014. ápr. 7. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha örülsz neki, hogy jól érzi magát, akkor minek viselkedsz így? Gondolom nem minden második héten utazik külöldre. Hagyd békén, nem vagytok összenőve, hadd lélegezzen kicsit. Biztos ő is nyugodtan, lelkiismeretfurdalás nélkül szeretne szórakozni. Mondom, én sem szoktam beszélni a párommal, ha elmegyek valahova. Az az én időm, kihasználom, majd beszélek vele ha hazaértem. Ha emiatt sértődés lett volna, akkro már nem lett volna a párom. Annak az 5 percnek komolyan mi értelme van? Semmi. Nem jobba ha elmesél mindent amint visszaér? Addig foglald el magad a saját dolgoddal.
2014. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem minden második héten utazik külföldre, viszont egész nyáron,sőt sulikezdéskor is ott van nagyszülei miatt.(persze nem kirándulni)

Nem tudom miért, nekem jobb lenne ha beszélnénk,de ezek szerint csak túl ragaszkodó vagyok...

2014. ápr. 7. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg vele, hogy ha zavar. Ha nem mondod, nem tudja.
2014. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom 2 napra fogja elvinni az osztályát kirándulni (15 lány és 12 fiú- 17-18 éves lányok...és van köztük olyan akik évek óta próbálkoznak a páromnál) mégse várom el,hogy sokat írjon vagy hívjon csak küldjön egy smst,hogy "odaértünk.szeretlek kicsim és minden oké" vagy este. A lényeg,hogy ne kapcsolja ki a mobilját. Engem nem zavar a dolog. Addig menj el barátnőzni.
2014. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!