Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért léptek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért léptek le hirtelen miután egy sráccal megismerkedtetek itt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon aranyos lányt az oldalon, képet is cseréltünk (biztos, hogy ő volt rajta), bejöttünk egymásnak, találkozni is akartunk, majd több napig nem írt vissza, aztán jött egy üzenet, hogy hiányzom neki és megpróbál aznap fent lenni, persze ennek már majdnem két hete, semmi hír róla, azelőtt mindennap beszéltünk

Ha meggondolta magát akkor legalább annyit írhatott volna, hogy bocsi mégsem szeretnék, így ezzel eléggé megbántott, pedig nagyon megszerettem őt



2015. júl. 1. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyenek ezek a nők
2015. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Van itt egy elmebeteg b.u.i, lehet te is kifogtad.:/Kamu képeket küld.
2015. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

"Virtuális világban ha rádtalál a szerelem,

ne éld bele magad, hisz nem igaz a fele sem...."

:)

https://www.youtube.com/watch?v=gFRu8p_hxw4

2015. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk nekem nagyon fontos a tempó és az is, hogy adjunk időt egymásnak bőven, ne rohanjuk el. Ez így sokkal biztosabb, izgalmasabb és tartósabb. Egy-egy jó beszélgetés (nem csak a szexről!) igazán jó előszobája lehet egy akármilyen szerelmi kapcsolatnak ;)

Az egyből fotó majd randi kérés nagyon uncsi lemez :P

2015. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Remélem tudod, hogy erre nem fogsz értelmes és kielégítő választ kapni.

Ez az eset ami nálad lejátszódott velem is megtörtént egy párszor.

Már nem is élem bele magam ezekbe, jobb ha te is így teszel.

Beszélgetsz és ha lesz valami akkor tessék örülni, ha nem akkor legalább valakivel elütötted az időt.

Hidd el a nők így fogják fel az itteni beszélgetéseket.

Ez alapjában véve nem egy ismerkedős oldal. Oké, lehet ismerkedni, de nem ezért jön ide az emberek zöme.

2015. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem igazán jártam így, max 1-2 esetben. Viccen kívül, általában én unom meg ideje korán a nőket itt, mert 90%-uk egy kaptafára készül, felszínes, álokoskodó ostobák. Tisztelet a kevés kivételnek, ő velük nagyon jókat tudtam beszélgetni, de minimum 150-200 km-re laktak mindig...
2015. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de rohadt jól kijöttünk egymással, mindenben passzoltunk :D
2015. júl. 1. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Mi volt a nickneve?

Beszéltem egy lánnyal sokáig aki mint később kiderül másokkal is jól eldumált, majd eltűnt egy idő után.

Állítólag olyan dolgokat mondott el amit másnak nem, meg ilyen dumákat írt.

2015. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek itt (is) a nők - felszínesek, képmutatók és hazugok.

Kamu képet meg bármikor szedek le neked turbosquidról.

2015. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem ismerkednek neten, ugyanis az nem YOLO.
2015. júl. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!