Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először alszom a barátnőmnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alszom a barátnőmnél, illik vinni valamit a szüleinek vagy félreérthető és azt hiszik csak be akarok vágódni?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, barátnőm 24, körülbelül 1.5 hónapja vagyunk együtt s most jött el a pillanat, hogy először együtt alszunk, a "nagy bemutatásra" illik vinni valamit vagy sem? Barátnőm mondta, hogy ne akarjam lekenyerezni az anyját (nem tudja, hogy gondolkodom azon, hogy vigyek-e valamit), legyek természetes, ezért nem tudom jó ötlet-e.
2015. júl. 2. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Apjának azért vigyél egy rekesz sört.
2015. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Estienne ***** válasza:
Ha be akarsz vágódni a szülőknél, akkor ne aludj ott!
2015. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

29 éves vagy, 1,5 hónapja együtt, most alsztotok első alkalommal együtt és mindjárt a mamánál?


-Szia Mama! Jöttem megdugni a lányodat! Igérem nem leszünk hangosak. Hoztam sütit. Papa van?



Azt kell mondjam, te készen vagy.

2015. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát most mit csináljak? csaj anyja nem akarja, hogy ő aludjon nálam először, megakar ismerni.
2015. júl. 2. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:

És a megismerés az úgy zajlik, hogy viszel neki egy tálca sütit és már viheted is a lányát szobára? Ott, a helyszinen.

Ki a fszt érdekel, hogy mit akar? A lánya 24 éves. Részese akar lenni a szexuális életeteknek vagy mi?

2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A csaj jött volna, de anyuci bedurcizott, hogy először meg akar ismerni, így én megyek ő még szülőkkel lakik sajna. Ezért kérdezem vigyek-e valamit vagy sem.
2015. júl. 2. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Óvszert.
2015. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy csokor virággal vagy valami bonbonnal (már ha nem cukorbeteg vagy allergiás) nem lehet mellélőni. Ez nem lenne lefizetés, nyilván, ez egy egyszerű, illedelmes gesztus, ennyi. Szerintem ezt nem kell túlaggódni :)
2015. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én magamat vittem mindig is.Nem enni inni mentem hanem dugni,ahhoz pedig csak magamat illendő vinni,a kislányuk adott ^^


de ha mondjuk vendégül hívtak vacsorára akkor már más.

2015. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, nyolcas jól mondja. Aztán mikor épp pause van akkor csak átkiabáltok a másik szobába, hogy hozzon már be nektek bonbont, mert nagyon megéheztetek.
2015. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!