Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nemsokára lesz az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára lesz az esküvőnk nekem a második a páromnak első. Nem akarok kosztümben valami világos alkalmira gondoltam. Milyenben illik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Bármilyen pasztellszín megfelel.Attól függ,hogy milyen szín áll jól neked.Lehet vajszín,vagy akár halványlila is.
2009. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem bármilyen színt felvehetnél! Akár fehéret is! Sokan a második esküvőjükön is fehéret viselnek!
2009. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha ragaszkodik az ember a hagyományokhoz, a fehér az ártatlanság (ma már: a házasságban még szűzet jelenti:):)) szimboluma.


De egyébként is a legtöbb nőnek sokkal jobban áll a hófehérnél a tojáshéj, elefántcsont és a többi világos pasztellszín. Ezeket ajánlom!


Ruhát olyat válassz (varrass), amit később akár estélyinek, ill. alkalmi ruhának használhatsz. Itt az egyszerű vonalakra szavazok, apró díszítéssel:)

2009. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem, miért ne lehetne szokványos fehér esküvői ruhát viselned. Főleg, hogy a párodnak ez az első.

Illendőség nem tudom, mennyire számít - ennyi erővel csak nagyon kevesen viselhetnének első alkalommal is fehéret, a szüzesség jelképét.

2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd csak,ezek nem fehérek,szerintem jók lennének akár esküvői ruhának is,bár színben nem midegyik pasztel(vajszín,ekrü).

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

De találtam egyszerűbb fehéret is:

[link]

Merre laksz?

2009. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszik esetleg valamelyik?Csak kíváncsi vagyok.
2009. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj,bocsi.Azt hittem,hogy bemásolja külön-külön a ruhák linkjét.Mindegy.Néz végig,ha gondolod,szerintem van amelyik akár esküvőre is jó,attól függetlenül,hogy ő koszorúslánynak írja.Azt nem kell tudnia senkinek,csak jól álljon és jól érezd magad benne.

Sok boldogságot!

2009. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A fehérre az abroncs nélküli egyenes szabásúra gondoltam.A végefelé van.
2009. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az ötleteket,mindegyiket hasznosnak találtam.Külön köszönöm annak a válaszolónak aki képeket is küldött így már tényleg van elképzelésem és tényleg jók ezek a pasztell színek./ékés megyei vagyok/
2009. szept. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!