Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az már, hogy megkér arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az már, hogy megkér arra a barátom, hogy jobban szeressem?

Figyelt kérdés
Előállt egy olyan hülyeséggel, hogy nem érzi hogy szeretem, és szeretné ha ezt jobban éreztetném vele. Nem én döntöm el kit mennyire szeretek ? lol
2015. júl. 3. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy elég gondoskodó, figyelmes, törődő vele, nem teszel annyit érte, amit ő szeretne.
2015. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, ez egyértelmű. Minek vagy vele?
2015. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a szavaidból is érződik, hogy egyáltalán nem szereted, szerintem igaza van.
2015. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nem egy mértékegységgel mérhető valami. Az vagy van vagy nincs.
2015. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig ezzel jön. Meg hogy szerinte ő jobban szeret engem mint én őt. Nekem eszembe se jutna azt nézni, hogy ki szereti jobban a másikat. Ez olyan, mint amikor az óvodában mondogattuk, hogy "de az én apukám erősebb mint a tiéd..."
2015. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress rá a szeretetnyelvekre. Lehet te nem azon a módon fejezed ki a szereteted, szerelmed felé, ahogy ő azt érzékelné. Tehát pl ha neki a kedves szavak a szeretetnyelve, és nem dicséred vagy mondod el százszor, hogy szereted nem érzi úgy, hogy szereted, pedig lehet figyelmes vagy vele, ajándékokat adsz, sütit sütsz, stb, ami számodra fejezi ki, hogy szereted. Tehát ülj le vele megbeszélni, hogy mire gondol, mint jobban. Lehet meg fogsz lepődni.


De a stílusod elég bicskanyitogató egyébként.

2015. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a ketten hülyék vagytok. Te nem érted, hogy nem érzi eléggé, hogy szereted, és kellene tenned vmit a kapcsolatotokért, és törődni vele, ő meg nem tudja normálisan megfogalmazni a gondját, mert ez így tényleg vicces.
2015. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:
Nem ismerem,de már sajnálom miattad...
2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!