Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha érzelmileg ellök magától, ilyenkor azt se hagyja, hogy én szeressem. Hogyan lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
Szeret ö nagyon, sokszor bizonyitotta ezt,de van,hogy mélypontra kerül és olyankor ellök magától. Beszéltem erröl vele, megértett és azt mondta igyekszik ezen változtatni. Tudom én,hogy nem direkt csinálja, de irtó nehéz kezelni. Megint ilyen idöszak van, és nem tudom mit tegyek, azon kivül,h türelmesen várok és próbálom megérteni. De nagyon nehéz. Kérlek olyanokat mellözetek,h szakitsak vele. Szeretjük egymást... csak van valami megoldás erre!
2011. nov. 14. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy szeretőt!

Vagy vegyél egy kutyán magadnak!Szűlj egy gyereket és azon kiélheted magad!

A kutyából nem lesz eb és ha szeret Téged akkor igenis legyen képes hozzád igazodni.

Most őszintén,hogy hangzik az hogy igen szeretlek téged csak rohadtul nem vagyok boldog! Ez milyen szerelem?vagy tovább lépsz vagy maradsz és szenvedsz,vagy beújítasz egy szeretőt és akkor ribi leszel...

2011. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Figyi, kimélj meg a hülyeségedtöl kérlek. Sose voltál ilyen helyzetben, talán ezért nem érted meg.
2011. nov. 14. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

nem azért írok ilyeneket mert sosem voltam ilyen helyzetekben!

Sőt elárulom hogy ennél sokkal durvábbakat is átéltem már és Én megtanultam hogy érzelmekre nem lehet hallgatni és ezért kell az eszedet előnyben részesíteni!!!

2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igazat adok! Egy kapcsolat nem arról szól, hogy csak akkor viselkedek vele normálisan, ha épp kedvem tartja. Figyelembe kell vennem a másik embert és azon kell lennem, hogy ne bántsam meg a viselkedésemmel. Szeretjük egymást, csak... Ilyen nincs! Kicsit úgy érzem, hogy a Te részedről ez erősebb lehet. Te miért nem viselkedsz vele így? Amúgy csináld azt, hogy amikor azt érzed, hogy távolodik tőled, akkor hagyd békén kicsit. Viszonyulj hozzá Te is így. Aztán akkor talán rájön, hogy elveszíthet és befejezi ezt. 24/L
2011. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet részben igaza van, csak másképp is elö lehet adni, sztem. Másrészt, mint irtam, szeret és qrva sokat tett már értem. Rögtön nem azt kéne levonni,h szarul bánik velem. Annyi,h nem tudja kezelni ha mélypontra kerül. Senki nem tökéletes, kétlem,h az lenne a megoldás,h kidobjam.
2011. nov. 14. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Mond neked az valamit hogy :Szeretni jóban rosszban?

Ha valaki mélyponton van őt csak a szerelme tudja meg vigasztalni ,már ha van neki szerelme.És az egy dolog hogy valaki Qrvasokat tesz érted attól még mást érezhet irántad!

És ha már egyszer megbeszélted vele és nem tud ezen változtatni akkor nem is fog és hiába picsogsz itt megoldásért mert úgyis idővel különválnak útjaitok amit te nem akarsz felfogni sem!!!Józan eszedre hallgass!!!

2011. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj légyszi. Föleg olyanban amihez nem sokat értesz. Köszi.
2011. nov. 14. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Most n akarok kötekedni, de ha Te jobban tudod, akkor miért kérsz segítséget? Hidd el, higy nem beszólogatni akarnak az emberek, hanem segíteni! Lehet, hogy mi így kívülállók jobban átlátjuk a helyzetet, mint Te aki benne vagy és szerelmes ergo vak vagy. Tudom, hogy sz.ar ezt hallani, de attól még így van.
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Élj akkor csak álomvilágban!!!

Én nem értek hozzá? :) Tudod mit !Nem érdekelsz!Sírj csak nyugodtan!Megérdemled ,mert ilyen idióta vagy!!!

2011. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!