Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szülei miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei miért nem hívnak sehova?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk barátnőmmel,a családjával látszólag nagyon jol kijovok, mégse hívnak sehova.

Mi ha elmegyunk családdal nyaralni mindig visszük a barátnőmet. Ők most is elmentek hetekre nyaralni én meg maradtam itthon.


Nagyszüleinek van nyaraloja Balatonon, tavaly bnom kikonyorogte, hogy lemehessek, le is mentem, aznap már kérdezte tőlem a nagyapja hogy az jó e ha reggel kivisz a vonathoz...


Nekem ezek olyan rosszul esnek. Nem azt mondom, hogy mindenhova hurcolasszanak magukkal, de azért néha meghivhatnanak.



2015. júl. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elvárni semmit nem illik. Azért, mert a te családod olyan mentalitású, hogy szívesen hozza-viszi a barátnődet, nem várhatod el, hogy mások is így működjenek. Azt írod, jól kijössz velük, szerintem legyen elég ennyi, és fogadd el, hogy ők zárkózottabb emberek a saját szüleidnél. Van, akinek nem pihenés, ha a szűk családon kívül is van velük valaki. Sokan, bár nagyon szeretik a gyerekük párját, akkor is agygörcsöt kapnak attól, hogy minden este náluk van, mert a lakásuk lenne az egyetlen hely, ahol nem kell senkihez alkalmazkodni. Szóval ez mentalitás kérdése, nem pedig arról szól, szeretnek-e téged, vagy nem. A barátnőd választott téged, és ő akar veled élni, nem a családja.
2015. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estienne ***** válasza:
Lehet csak elviselnek de nem szeretnek és a nyaralást már nem akarják veled tölteni.
2015. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. júl. 3. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Nem hiszem, mert barátnőm is mindig mondja, hogy mennyire bírnak engem.

2015. júl. 3. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem, kedvelem én is a lányaim párjait, de egy idő után feszélyez a jelenlétük. Másképp főzzek, több ruhát vegyek magamra, ne mászkáljak éjszaka, és hasonlók.

Nekik ilyen a felfogásuk, de az nem jelenti azt, hogy nem kedvelnek.

2015. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!