Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek azt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt a helyzetet, ha valakinek nem vagytok képesek viszonozni a vonzódását, és mondjuk elkerülni nincs lehetőség, vagy túlzottan rámenős?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartom a távolságot, mindenféle kétes megjegyzést mellőzök stb
2015. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézem, nem szólok hozzá, vagy ha ő túl rámenős, és nem hagy békén, akkor először finoman elutasítom, ha később sem hagyja abba, akkor durvábban. Igyekszem elkerülni.
2015. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az őszinte, nyílt beszéd híve vagyok. Tegyük fel, elhív randizni: akkor elnézést kérek, amiért félreérthető jeleket küldtem neki, amiknek nem voltam tudatában, és mondom, hogy sajnos nem látok reményt kettőnk közös jövőjére vonatkozóan. Ha mondjuk munkahelyen van, akkor az egyrészt jó indoklás, hogy miért nem akarok vele elmenni sehova (házi nyúlra nem lövünk elve), egyébként meg teljesen tudomást sem veszek a dologról, mintha meg sem történt volna. Vele minden marad a régiben. Kivéve, ha ezek után még tovább nyomul, mert akkor már erélyesebben szólok neki- esetleg bántón, ha már az sem segít-, hogy hagyjon békén, nem érdekel, és innentől megy az, hogy levegőnek nézem esetleg, vagy mindent bevetek, hogy akadjon le rólam. Szerencsére ilyenre még sosem volt példa, értelmes emberek vesznek körül.
2015. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nyíltan kimondja a vonzalmát, vagy elhív, kér valamit, ami párkapcsolati jellegű, egyszerűen megmondom neki, hogy én sajnos nem tudom viszonozni a vonzalmát.

És vigyázok, hogy a gesztusaimmal se lépjem át ezt a határt ezentúl, vigyázok a lelkére.

2015. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!