Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult, már túlzotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult, már túlzottan romantikus történet! Össze vagyok zavarodva, nem tudok aludni, mint ha kapuzárási pánik lenne rajtam. Találkozzak ezzel a lánnyal, vagy felejtsem el egy életre?

Figyelt kérdés

Röviden:

Feleségemmel 10 éve vagyunk együtt, 16 évesen ismerkedtünk meg. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata.

A Feleségem hál' Istennek várandós, már szerettük volna, illetve lassan elfogunk költözni messzire a volt lakhelyünktől. Aztán eszembe jutott hogy amíg lehet,

találkozni kéne barátokkal, volt osztálytársakkal.

Nagyon erős nosztalgia kapott el.


És akkor itt van a bökkenő. Volt egy tőlem pár évvel idősebb lány akivel technikumban együtt voltunk végig, elvoltunk, de semmit sem akartam akkor 19 évesen Tőle hiszen "van párom". Viszont Ő szerintem elégé egyértelmű jelét adta hogy szeretne tőlem valamit, vagy legalábbis zavarba akarta hozni a kis pedáns fiút.


És most rohadtul idegesít már felnőtt, nem naiv fejjel hogy egy lehetőségét elszalasztottam. Azóta ugye mindketten meghazásodtunk, más életet élünk, 3 évig egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot.


Összehoztam Vele találkát, úgy mentem oda mind aki randira megy, és úgy be voltam indulva, hogy az első jelre letepertem volna, pedig én voltam idáig a nagy szent aki SOHA sem csalná meg a párját!

Jót beszélgettünk, elvoltunk, de csak ennyi.


Akarok Vele találkozni, hogy rákérdezzek, mik voltak azok a jelek, talán tényleg tetszettem neki, vagy valami.


Szerintetek hülyeség, csak beégés lenne, többet nem is akarná a kapcsolatot tartani velem, vagy ha tényleg akart volna valamit akkor utálnám magam hogy akkor ekkora balek voltam?



2015. jún. 14. 07:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Feleségemmel 10 éve vagyunk együtt.

A Feleségem hál' Istennek várandós, már szerettük volna"


Lehet buta vagyok, de mit is akarsz te most tulajdonképpen?

2015. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme !!! Mi a fenéért akarod a felépített életed kockàztatni ?

Meg úgy alapból hülyeség az egész !

2015. jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: megcsalni a feleségét.
2015. jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a romantikus ??? Ilyen a legtöbbünk életében elöfordul ,aztàn évekkel késöbb immàr csalàdosként mégsem próbàljuk meg utólag becserkészni az el nem ejtett vadat!

Nekem inkàbb nem a romantika jön le ebből az egészből ,hanem hogy a monogàmia nem az erősséged !

2015. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felelős vagy a társadért. Ezt akkor kellett volna rendezni, amikor az adott helyzet megtörtént. Sajnos ezért van az, hogy szerencsésebb frissen, gyökerestül kezelni az ilyen dolgokat, mert egy be nem teljesült dolog árnyékot vet később a dolgokra.


Én megértem ezt a helyzetet, de a feleségednek ez megalázó lenne nagyon, én egy ilyen társban nem bíznék meg ezek után. Valahogy olyan, mintha nem tisztázni akarnád, hanem összejönni vele.


Viszont ha a feleséged ezt megtudja, talán nem bocsájtja meg ezt neked. Ha viszont összejönnél ezzel a lánnyal, akkor meg fura lenne, hogy ott hagyod a családod miatta, ez nála is leverheti a biztosítékot.


Én valamiért úgy látom, hogy most olyan helyzetben vagy, hogy nagyon tönkre tudod tenni nemcsak a saját életed, de a feleségedét is.

Szóval gondold meg szerintem, mert ez elég veszélyes játék, pár hét, vagy hónap alatt kihevered biztos, és akkor túl vagy rajta. Most meg tudod mutatni, hogy igazán szereted a feleséged, mert fontosabb ő, mint az, hogy egy régi dolog után fuss.

2015. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre azelott kellett volna sort keritened, mielott elveszed es gyereket csinalsz neki.

Ha ugy erzed, hogy nem tudsz huseget lenni, akkor inkabb most hagyd el, bar szerencsetlen igy is megszivja mert mar terhes toled.

Nem ertem az embereket...

Kepzeld, hogy a feleseged pontosan ezt muvelne a hatad mogott...csak gondolj bele, hogy esne.

2015. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem örülne neki, mert utána nyugodtan csalhatja ő is.
2015. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tudom hogy komplett hülye vagyok, de mit csináljak ha így érzem.


Szerintem egyszerűen csak az jött elő belőlem amit sokan már a legelején mondtak nekünk, hogy "túl korán jöttünk össze, meg kellet volna ismerni más embereket is".

De honnan tudhattam volna ezt 15 évesen?


Másrészt honnan tudja az ember a másikról hogy mik az "igényei" amíg nem lakik vele együtt?

Mikor összeköltöztünk 6 év együttlét után, a legelején tisztáztam hogy mi lenne jó, és azóta is mindig CSAK ezen veszekszünk. Talán ezért is jött elő ez a hülyeség bennem,

nyilván ha tökéletes lenne a házaséletünk akkor nem frusztrálna semmi.


Hogy mit akarok?

FOGALMAM SINCS!!!

Legjobb esetben is egy bókra, vagy valamire, hogy igen, egy másik lánynak is tetszettem, akart volna tőlem valami.

Ennél több az csak álmodozás szerintem.


Semmi esetre sem hagynám ott a feleségemet, vagy bármi ilyesmi, egyszerűen bánom hogy akkor, ott, fiatalon kaphattam volna valami visszajelzést hogy nem egy töketlen gyíkgyuri vagyok aki csak egy apácának felel meg.

2015. jún. 14. 08:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

De nem értelek ...Mire vàrsz ? Bàtorítàsra ...,hogy menj ,igazad van ,talàlkozz vele ? Mi vàltozna ,ha azt mondanà igen ,valamikor bejöttél neki ? S mi lenne ha most is ezt mondanà ? Elgyengülnél ? Lenne egy kósza pàsztoróra ? Erre vàgynàl ?

Szerintem nem lett volna még szabad gyermeket vàllalni ,ha benned titkon ilyen gondolatok munkàlkodnak !

2015. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gondolom a válasz adok nagy része hölgy, ezért el sem tudja képzelni hogy mit érezhet egy férfi, hogy ha annyit mondana csak hogy "igen, akkor talán vonzódtam hozzád", + 100 évig élnék.


Mondom, idáig én voltam a szent életű, aki másoknak prédikál, úgyhogy ne valami tuskónak tessék elképzelni engem.


Minden esetre örülök hogy nem csak én tartom magam idiótának hogy ilyeneket érzek, hanem a kedves kommentelők is éreztetik velem! :)


Igazából ennyire voltam kíváncsi, mennyire hétköznapi eset az enyém, mennyire érthető, volt valakinek hasonló esete.

2015. jún. 14. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!