Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolat elején,1-2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkblak kérdése:

Egy kapcsolat elején,1-2 hét után illik megkérni a lányt arra, hogy fogamzásgátlót szedjen?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy együtt járunk, úgy két hete gabalyodtunk össze, persze már hónapok óta ismerjük egymást. Aludtunk egymásnál egy-két alkalommal, de még nem tudom, mennyire lesz tartós a dolog. Nem volt pont ilyen helyzetem eddig, és most nem tudom, illik-e ennyi idő után ilyenre megkérni a lányt anélkül, hogy túlságosan elköteleződnék... Nem tinédzserek vagyunk, szedte is korábban, de az előző barátja után elhagyta.
2015. júl. 3. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

milyen kedves, egyelőre csak dugogatnád, de azt elvárnád, hogy fogamzásgátlót szedjen...

megkérni megkérheted, de a helyében képen röhögnélek

2015. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szóba hozni szóba hozhatod, hogyha úgy érzi, tartós lesz a kapcsolatotok, akkor milyen módon szeretne védekezni. De az első hónapokban nyugodtan barátkozz a gumival, mielőtt elvárnád a barátnődtől, hogy megbolygassa a hormonháztartását. Mire felíratja és elkezdheti szedni, a legjobb esetben is néhány hét.
2015. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy illik-e vagy sem, de én soha nem kérném meg a barátnőmet arra, hogy szedjen gyógyszert. Nyilván kényelmesebb nekem is ha tabit szed, de az akkor legyen az ő akarata és ne azért szedje mert nekem kényelmesebb.

25/F

2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag soha nem illik.
2015. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem illem kérdése, ez megegyezés kérdése.
2015. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem max. ezt egy tobb honapos , komoly kapcsolatban illik, ha csak a lany nem elobb hozza fel.

De ket het utan...

2015. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
engem nem kértek meg, nem is a szex miatt kell szednem elsősorban. de ha a barátom megkért volna erre, képen törlöm. :D
2015. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

miért is ne? ha előző csávókának szedte,akkor neked is szedheti,semmi extra dolog nincs ebben,így kényelmes mindenkinek.


te ismered,hozd fel szépen a témát.A rendszeres és változatos szex hozza legközelebb egymáshoz az embereket ,így lehet a dologból még több :D

2015. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Két éves kapcsolatom van és barátom hiába kérte meg minimum tízszer, így sem mentem bele a gyógyszerszedésbe. Szóval, ha ilyen nőt fogsz ki, mint én, soha az életben nem fog elkezdeni gyógyszert szedni, de aki meg pártolja ezt, azzal csak meg kell egyezni, rákérdezni időtől függetlenül.
2015. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem illik megkérdezni, ez a nő döntése kell hogy legyen. Az ő teste. Neked ebbe nincs beleszólásod.
2015. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!