Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a "normális" időmennyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a "normális" időmennyiség amit egy pár együtt tölt?

Figyelt kérdés

Ti mennyit szoktatok együtt lenni?Együtt éltek már vagy még külön?Mióta vagytok együtt?


Azért érdekelne,mert szerintem mi keveset vagyunk együtt a párommal,és emiatt eltávolodtunk egymástól.Ő dolgozik állandó délelőttös,fél 3-ra ér haza minden nap.Én még tanulok,mellette diákmunkázom.Hétköznap 1x vagy max.2x szoktam menni délután,de másnap jövök is haza.Aztán hétvégén 1 napot szoktunk együtt tölteni még,nagyon ritka a 2 teljes nap.Ő sokat eljár nélkülem ide-oda,barátaival,amivel nincs is gond,de most hétvégén se vagyunk együtt egyáltalán,jövő hétvégét viszont szeretném vele tölteni,de már előre látom,hogy vasárnap el akarok majd menni focizni.Nekem ez rosszul esik :( Szexelni is ritkán szexelünk,mert mivel mindennap 4.20-kor kel,estére már fáradt és inkább alszik.3 éve vagyunk együtt,és még otthon lakunk mindketten.


21/L


2015. júl. 4. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem beszéltetek már az összeköltözésről? Mert szerintem ezt a problémát csak az tudná megoldani. Nekünk is hasonló volt az első 1,5-2 évben, nálunk még a távolság is közre játszott, én Debrecenben tanultam akkor,ő meg Pesten élt. Volt, hogy 3-4 hetente találkoztunk,mert annyira nem tudtuk összeegyeztetni, majdnem szét is mentünk emiatt,mert nekem is rosszul esett, hogy volt, hogy azért volt elnapolva(hetelve) a találkozó,mert egy haverjának szülinapja lesz, hívott engem is ilyenkor, de azért szerettem volna időnként kettesben is eltölteni vele időt,nem csak a haverokkal meg a szüleivel együtt. Aztán kb. 2 évvel ezelőtt kiköltöztünk Angliába ketten. Az első fél évben nehézkes volt az együttélés, hiszen össze kellett csiszolódnunk ilyen téren,de mostmár szinte problémamentes. Együtt élünk, ezért nyilván sokat vagyunk együtt, annyi , hogy a munkaidő alatt nem gyakorlatilag. Az elején féltem tőle, nekem nagy az igényem a saját térre, de teljesen jól működik, ha inkább magam lennék, akkor elvonulok a nappaliba, vagy csak felteszem a fülest és úgy nézek meg egy filmet, ami nekem tetszik, tehát nem vagyunk egymás nyakán,ha a másik nyugalomra vágyna, akkor azt hagyjuk, vannak külön programjaink meg közösek is, mi nem untuk meg egymást ezáltal(sokaktól hallom,azért emelem ki),sőt mostmár el nem tudom képzelni, hogy egyedük reggelizzek, jó este vele összebújva aludni stb. Lehet nem vág egészen a témába, de lehet nem lenne rossz ötlet nektek sem,nekünk nagyon sokat javult azóta a kapcsolatunk mióta összeköltöztünk, mert előtte csak a vita volt belőle, hogy hogy oldjuk meg a találkozókat, kölcsönös sértődés volt abból, hogy ha a másik esetleg inkább a barátokkal lenne és még sorolhatnám.:)
2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!