Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit gondolsz arról, ha a valaki olyan shortot vesz fel, amiből kicsit kilátszik alul a feneke?

Figyelt kérdés

Ilyesmi mértékre gondolok, mint a két képen látható:


[link]

[link]


2015. júl. 4. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Én azt, hogy melege van. :)
2015. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Semmit, csak hogy melege van, van egy pékség ahol hiába megy a légkondi meleg van, mindegyik csajszi ilyen rövid farmernaciban van, Tény, hogy lejjebb ér alapból és ott feljebb húzzák de érthető.

De imádok oda járni :)

2015. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem tetszik, mert nagyon is! :) De azért egy kisebb exhibicionizmus jelen van az ilyen lányoknál. Akinek nem tetszik, nem néz oda! :D
2015. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Én azt gondolom, amikor ilyet látok, hogy mégis, hogy van gusztusa ilyen nadrágban leülni a tömgközlekdésen azokra az ülésekre, ahol ki tudja, az is lehet, hogy pont mielőtt felszállt volna, egy mosdatlan csöves ült...


Nőként esztétikai szempontból engem nem mozgatnak meg az ilyen látványok, nyilvánvalónak tartom, hogy azért húz ilyen nadrágot az illető lány, hogy a fenekét nézzék, kinek mi a fontos az életben. De azt tényleg furcsállom, hogy a csupasz feneke, a puncijához olyan közeli hely, éri azokat a roppant higiénikus tömegközlekedésen lévő üléseket, és őt ez nem zavarja. Lehet, velem van a gond, nem tudom, de mindenesetre engem már a gondolatától is a hideg ráz :D

2015. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Fincsi, nekem tetszik.
2015. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4: Ez amúgy viccen kívül nekem is gyakran eszembe jut.
2015. júl. 4. 16:27
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom.
2015. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A short-tal alapjában semmi bajom, de aki csak azért feljebb húzza, hogy kilátszódjon, (ahogy a 2-es írta, ezek azért általában alapból lejjebb érnek) az hosszútávú kapcsolatra biztosan nem kellene. Nem szeretem a túlzottan exhibicionista embereket.
2015. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

2-es vagyok , amúgy nekik még pont nem lóg ki a seggük, hajszál híján :)

de igen valóban alapból lejjebb ér.

2015. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"Feltűnősködő tini pics@."
2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!