Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsőre mit gondolsz egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre mit gondolsz egy olyan egyedülálló nőről, aki természetben fizet az ismerőseinek szívességekért, szolgáltatásokért cserébe?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás, autó műszakiztatás, csomagküldés stb. Szóval különféle szolgáltatások olcsóbban megúszása érdekében teszi az ismerős férfiakkal, meg amúgy is egyedülálló, független, komoly kapcsolatot néhány évig még biztosan nem akar, így szexhez is könnyen hozzájut, no meg kevesebb pénzből kijön, ha valamire szüksége van, a másik dolog meg mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar. Férfiaknak mi a véleménye egy ilyen nőről? És a nőknek?
2015. jún. 7. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy kur..va.
2015. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanolyan k**va mint az, aki pénzért csinálja.

De nem érzem, hogy ítélkezhetnék mások felett, csak válaszoltam, hogy mi a véleményem. Igazad van teljesen abban, hogy mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar. Ha neki az úgy jó, akkor jó.

25N

2015. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
nekem inkább az ilyen fickókról van véleményem....
2015. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Elsőre tényleg azt gondolom hogy egy k*.va.

Bocsi de ez az igazság.Aztán hogy utána mit gondolnék, ahhoz már meg kellene hogy ismerjem. :/


25/F

2015. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a véleményem, hogy ha házat kell tervezni, akkor szóljon nekem és "megbeszéljük" az annyit.


Nekem ilyen nő párkapcsolatra nem kéne (és ő sem akar, szóval nincs probléma), viszont már hiányzik az etyepetye.

2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
okos nő látod sokkal egyszerübb az élet a nőknek :D
2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy minden nőt lecsekkolok, mielőtt összejönnék vele, tehát ilyen nővel nem akarnék semmit. Olcsó rib-anc.
2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 opened paradise ***** válasza:
19%

Bezzeg nekem csak ott ajánlják fel,ahol nem is akarok semmit venni :( :D

Kuva,csak nála nem kp-val fizetnek.

2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ezzel nincs gond. Nem értem miért kell azt mondani, hogy kva... Ennyi erővel az is az, akir szexkapcsolatot akar, aki elmegy bulizni és ott felszed valakit stb stb. Ha egyedülálló, és nem akar kapcsolatot, akkor miért baj ez? Egy randin is fizetsz nőnek, meghívod dolgokra, barátnőnek veszel ajándékot néha... mindenre rá lehetne mondani, hogy ez mekkora egy ...
2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer ismertem egy ilyen nőt,de ott a pasik nem is kértek semmi pénzt tőle soha.És még bolondok is voltak,mert szerelmesek lettek a nőbe,és azt hitték hogy valami komolyabb is kialakulhat.Azt lehet csak kihasználni,aki hagyja magát,nem a nő a hülye.
2015. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!