Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen okból van otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen okból van otthon, és nincs éppen strandon?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül? Ilyen hőségben? Ilyen jegyárak mellett? Úgy, hogy simán behordják a bőrgombát is? Ilyen testtel?

Elég indok? :)

2015. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
túl csúnya a testem oda
2015. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Noss, olyan a munkahelyen dolgozok, ahol egy irodában vagyok napi 24 órát még reggel 8-ig, ezen kívül szabadságolások vannak jelenleg, ami azt jelenti , hogy 24 órát dolgozok majd 24-et otthon, és másnap elég fáradt szoktam lenni és ez így megy még másfél hétig köbö.

Azután mire szabira jövök tutira sz**arabb idő lesz.


Igen néha sz**ar látni, hogy ismerőseim zöme a barátnőjével van a strandon én meg bent b**aszom a rezet. Ez van.

2015. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert rohadt meleg van, nem bírom a hőséget, és a legtöbb barátom nem egy településen él velem. Jövő héten megyünk velük a Balatonra. :)
2015. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Interferencia ***** válasza:
100%
Kellemesebb a 25 fokos lakásban hűsölni, mint bőrrákot vadászni.
2015. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nehezen bírom a hőséget, meg tegnap kicsit sokat hagytam ott a Music FM-es bulin, úgyhogy többet nem kellene költeni :D
2015. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Most még este 8-ig dolgozok, aztán az a baj hogy a barátaimnak családja van, kisgyermekük, összesen 4 haverom van akikkel szoktuk járni, jártunk...most 2-nek pár hónapos a gyermek a másik kettő pedig már nyaral.

Egyedül meg a tökömnek van kedve menni, néha eljárok reggelente úszni azt annyi.

2015. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nincs kedvem.
2015. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem vagyok oda a strandokért, a házban meg jó idő van
2015. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl tökéletes vagyok ahhoz, hogy néhány halandó meglásson engem.
2015. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!