Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége titkolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége titkolja otthon ha fesztiválon szexel "idegenekkel"?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a VOLT-on és este sok olyan lányt láttam akiket könnyen lehetett rábeszélni a szexre...kíváncsi lennék hogy otthon elmondják-e. Vagy van itt olyan aki hasonlót tapasztalt? Vagy ismerőse ilyen?
2015. júl. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok lányt láttam még idegenekkel szexelni, inkább ismeretlenekkel szoktak.
2015. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos vagyok benne, hogy a vasárnapi ebéd közben, közvetlenül a húsleves elfogyasztása után hozzák fel a témát.
2015. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Honnan tudod, hogy könnyen igent mondtak volna? Megkérdezted őket, vagy csak tippelsz erre? Nem mindegy. :D

Amúgy a nők egy része minden probléma nélkül le fogja tagadni, hogy mennyi emberrel szexszelt. Tök mindegy, hogy fesztivál, vagy gyerekzsúr.

2015. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
nem hiszem hogy sokan elmondanák a szüleiknek :D de barátnőknek/esetleg pasiknak (mármint akikkel kapcsolatot kezdenek később) gondolom elmondják. barátnőknek tuti, de én a pasimnak is megmondom mennyi az annyi, ha érdekli
2015. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha én fesztiválon szexeltem valakivel, utána biztos nem az volt a dolgom, hogy hazamenjek és elmondjam anyámnak... te jó ég.


A barátnőkkel nyilván kitárgyaltuk, elmeséltem jó volt-e vagy inkább siralmas, aztán ennyi.

2015. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy megbeszélik a nemi beteggondozó után, amikor anyuci megkérdezi miért járt ott. :D
2015. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Én elmondtam, de nem akkor egyből utána. 20 éves koromban voltam egy fesztiválon ahol szexeltem egy külföldi sráccal és rá kb 2 évre valami kapcsán megemlítettem anyukámnak hogy "ja, ilyet én is csináltam". Semmit nem szólt, ez nem nagy ügy. 24/L
2015. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!