Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne ezt fogadnom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne ezt fogadnom, ha ragaszkodik hozzá?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyunk, nincs kimondva hogy együtt. De kezd őrületbe kergetni, hogy mindent ő akar fizetni. Pl közértben ha csak beugrok üdítőért, és ha ő nem is fogyaszt semmit, ragaszkodik hozzá hogy ő állja. Moziba mentünk, kikötötte, hogy nem fizethetem a saját jegyem, győzködtem, hogy akkor legalább a nasit had álljam, de nem engedte, kértem, hogy akkor után menjünk el vacsizni és had hívjam meg, de végül azt is ő fizette. Bármit ha kiejtek a számon, pl "kár hogy nincs otthon nasi", kérdés nélkül a közért fele veszi az irányt, ha csak egy nyamvadt szelet csokiról van szó, akkor is. Múltkor beszéltünk egy használati tárgyról amit nehéz beszerezni, másnap hozott nekem egyet. Amikor teheti esténként értem jön a munkahelyemre, ha megyünk valahova szintén értem jön, haza visz.

Elmagyaráztam neki, hogy számomra ez kellemetlen, nagyon kedves tőle, de nem szeretném hogy így legyen és legalább minimálisan hagyja hogy viszonozzam. De mindig csak annyit mond "maradj nyugton, te vagy a kis (ahogy becéz)-hercegnőm, bízd csak ide". És elvicceli.

Valamelyik nap mondta, hogy a barátaival megy Balatonra és ha van kedvem tartsak Velük, de így nem szívesen mennék, mert nem akarom hogy azt is ő fizesse.

Egyrészt nyilván jól esik, hogy ennyire figyelmes és a tenyerén hordoz, de én nem ilyen vagyok. Nem szorulok rá, hogy mindent ő fizessen, nem vagyok hercegnő, hogy cipelni kelljen a fenekem... Úgy kezel, mintha évek óta együtt lennénk, pedig csak néhány hete ismerjük egymást.

Ezt leszámítva nagyon jól megértjük egymást és bolondulok érte, de nem tudom hogy kezeljem. Barátaimat kérdeztem és azt mondták ne foglalkozzak vele, ha ő ilyen, akkor fogadjam el.

Egyébként anyagi hátteret tekintve neki nem különösebben számít ha egy közös este alatt 8-10 ezret költ a programra, ránk.

22N, ő 27F


2015. júl. 5. 19:59
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Ne, ne hagyd, mert mikor vége lesz, tételes elszámolást kapsz, és a pasi bizony majd fel tudja mutatni, h mennyit költött rád ;)

25/F

2015. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez már sok,nem hagy élni.

Legközelebb azt mond neki hogy ebből vegyen vissza vagy itt lesz a vége a storynak.

Probáld elmagyarázni neki hogy ez nem jó igy,kicsit beteges.:/

2015. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt ebben a formában nem fogadnám el. Mondd meg neki, hogy te is szeretnél ezen a téren is "gondoskodni róla" - pl. bevásárlás, és neked fontos a tudat, hogy anyagi téren is meglegyen (legalább nagyjából) az egyensúly a kapcsolatotokban.

Amúgy kettéosztani a számlát, az tényleg valahogy illúzióromboló tud lenni... Én mindig úgy csináltam, hogy egyszer ő fizetett, egyszer én. Hosszú távon úgyis meglett az egyensúly.

2015. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!