Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akibe szerelmes vagyok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes vagyok azt mondta, hogy nem lehet közöttünk semmi SOHA, de ragaszkodik hozzá, hogy barátok maradjunk. WTF?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem értettél?
2014. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy miért ragaszkodik a barátsághoz
2014. szept. 7. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem lehet érteni?
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekint rád lehetséges partnernek, de nem szeretne elveszíteni, mert pl jól kijöttök, el tudtok beszélgetni ami hiányozna neki, de többet nem akar.
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TheHologram ***** válasza:
Az viszont nem lehet,úgyhogy nem lehettek barátok így szerintem. Akkor se ha ragaszkodik hozzá,mert neked nem lesz soha jó így.
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen mi a nevetséges?
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert nem szeret, csak barátilag jóbavan veled, mert normális vagy ennyi
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az ötöshöz. Neked ez így csak szenvedés lesz.
2014. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!