Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szeretne kapni a szerelmétől, vagy attól akit szeret születésnapjára?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan nap leírása érdekelne ami megvalósíthat normál emberek számára, tehát inkább apróságok, mint pl hogyan ébresszenek fel, legyen-e buli, ilyesmi, mit ennétek szívesen, ne ilyen nagyon megrengető dolgokra gondoljatok.


Nemeteket és a Korotokat is.


2015. júl. 5. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy ne ébresszenek fel, mert akkor nyűgös leszek.

Ne legyen buli, nem szeretem ha megünnepelnek.

A kaja teljesen mindegy, csak ha halban vagy pacalban gondolkozik, akkor legyen mellette más is mert ezeket gyűlölöm.


19F

2015. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csókkal felébresztve, mosolyogva közbe. Reggelit csinál, és elmegyünk sétálni a parkba. Nekem ennél nem kell több :) 17/f
2015. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak Őt, más nem kell. :-)
2015. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

11 körül,valami huncutsággal.

Legyenek a kedvenc ételeim,mondjuk mozi,aztán egy hangulatos este.

Az ajándék nem számít,úgyse szoktam kapni.


Ja és hogy októberig legyen is ki mellett ébredni :D

2015. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már az is elég lenne, ha azt a napot velem töltené, de erre nincs reális esély.
2015. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy autót szeretnék de nagyon örülnék egy együtt töltött napnak is vagy egy közös vacsorának egy hangulatos étteremben. 23/l
2015. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mégis lenne majd valakim a szülinapomig, annak örülnék talán legjobban ha összehívna egy kevéske embert a suliból, koliból, akikkel úgy elvagyok azért, hogy kajáljunk valamit közösen, meg ilyenek. Mivel kissé zárkózott vagyok és sok lelki bajon mentem már keresztül nem igazán tudtam nagy baráti kört kialakítani és a szülinapom tanév közben van, amikor messze vagyok a szülővárosomtól, kevés barátomtól. Sosem volt bulim így annak örülnék leginkább ha szervezne nekem valami meglepetés apróságot. Persze vannak extrémebb vágyálmaim is, de itt most nem olyanokat kért a kérdező : D


22/L

2015. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!