Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves nők, kínos lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, kínos lenne, zavaró számotokra, ha a munkahelyeteken hívna el az ember úgymond randira?

Figyelt kérdés

Esetemben a hölgyemény, a Tescoban dolgozik pénztárosként, van amikor kifogok olyan időpontot mikor senki sem áll a kasszájánál, vagy van hogy megvárom hogy senki se legyen, ilyen esetben kínos lenne?

Azt látom rajta h kedves , mindig mosolyog.

Persze lehet h mindenkivel ilyen a munkájából kifolyólag.

Vagy ha van ötletetek akkor mi lenne a jobb megoldás?

24/f


2015. júl. 6. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is rámozdultam egy tesco pénztárosra, kedvesen megjegyezte, hogy van barátja, kész, nem volt belőle probléma, szerintem érdemes megpróbálni.
2015. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Melyikben?

Ebben lassan szakértő leszek :/ :D


Beszéltetek már?

Mármint nem a vásárlásról.

2015. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem még nem. És nem ismerem sajnos.csak a keresztnevét tudom.
2015. júl. 6. 20:20
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Akkor ideje lenne. Ha legközelebb ő is kérdezni fog,akkor utána már lehet mást is.
2015. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezzel pórul jártam, szintén volt barátja, persze miért is ne lenne mikor túl szép volt de ez nem azt jelenti h te is úgy fogsz, max nem állsz többet az ő sorába ott van még elég kassza. Szóval kérdezd meg.
2015. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es neked már sikerült ilyen nőt elhívnod?
2015. júl. 6. 20:30
 7/7 opened paradise ***** válasza:

Az én sztorim olyan lett,mint a magyar népmese.

Igen is meg nem is,jó is lett meg nem is,volt barátja meg nem is...

Ő nyomult,későn kapcsoltam,rákérdeztem,mondta,hogy a szabija után,de talomba rakott,mert akkor alakult neki valami.

Nem szabad tökölni!

2015. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!