Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan legyek pozitívabb?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek,már úgy érzem tudatalatt is.:-( Nehéz időszakban vagyunk a férjemmel. Lakást és babát is szeretnénk,mindketten dolgozunk,nem is keresünk rosszul,de úgy érzem nem jutunk 1-ről a 2-re.:-( Mindig van valami. Úgy érzem,hogy ezen stresszelek,ideges vagyok. Mivel úgy érzem,hogy ez távoli cél,így különböző utazásokkal próbálom ezt kompenzálni,mert mindent nem akarunk megvonni magunktól. Úgy érzem fáradt vagyok,12 órázom,nyűgös vagyok stb. Hamarosa megyünk nyaralni szerencsére. Beszéltem erről a férjemmel,ő megérti ezt,bár ő más,mert nem stresszel az anyagiakon. Csak rossz azt látni,hogy jó pár ismerősöm,van aki fiatalabb is tőlünk,van lakás is meg gyerek. Rossz érzés,hogy nekünk erre meg jó pár évet kell várnunk. Tudom,hogy nem csak mi vagyunk így,csak nehéz és ez nem vigasztal. Mit tegyek? Hogyan kezeljem ezt? Jól esik picit kiírni magamból.:-(
2015. júl. 6. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval kisebb pár napos kiruccanásokkal próbálom magam boldoggá tenni,mert ezek a dolgok még hiányoznak az életemből.
2015. júl. 6. 20:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék még,hogy viszont a házasságunk tökéletes,imádjuk egymást.
2015. júl. 6. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz stresszes emberként azt hallani, hogy ne stresszelj, de ne streszelj! :)

Ha jól kerestek, miért aggódsz az anyagiakon? Felesleges.

Mások pedig mit számítanak? Van olyan, aki 20 évesen házasodik, 21 évesen szül, 22 évesen válik. Honnét tudod, hogy épp nem ez fog történni pár ismerősöddel?

A lényeg, hogy gondolja arra, hogy ott áll melletted valaki, aki segít és nincs semmi nagy probléma! Ezt próbáld tudatosítani magadban! Ketten vagytok és rendben! :)

2015. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:-)
2015. júl. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!