Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lennétek türelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennétek türelmesek?

Figyelt kérdés
Van alakulòban egy kapcsolatotok elég friss a dolog. A sràc elutazik a màr betervezett nyaralàsra, megvàrnàtok a sràcot ùgy hogy közben màr hònapok òta magànyosak vagytok, vagy amiről nem tud az nem fàj keresnétek valakit?

2015. júl. 7. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, mennyire eri meg, lehet o is osszeszed valakit a nyaralason, de mar hazugsaggal inditani nem szerencses dolog.
2015. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, én pont fordítva vagyok, mert egy lányra várok hónapok óta, és nem kérdés, hogy várnék-e még rá, mivel nem is tudnék másra gondolni. Szóval nekem ez nem gond, sőt nekem ez bizonyíték, hogy nem a pillanat számít. Senki mást nem szeretnék.
2015. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Alap, hogy nem keresnék mást. Nem szoktam csak úgy randizgatni mindenféle jöttmenttel, szóval többet éreznék iránta puszta barátságnál így meg egyértelmű, hogy megvárom.
2015. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen türelmes lennék és várnék rá.

Alakuló kapcsolat --> szeretem --> nem kell senki más.

2015. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En megvartam az elettarsam . Vard meg! Egy nyaralas nem sok ido. N
2015. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kulfoldre utazik ott mar nem olyan egyszeru lanyokat csak ugy osszeszedni
2015. júl. 7. 08:53
 7/12 A kérdező kommentje:
De nagyon friss ez a dolog alig masfel hetes
2015. júl. 7. 08:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Igy is?
2015. júl. 7. 08:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát most úgy állítod be, mintha legalább egy évre utazna el.

Közben meg csak nyaralni megy. Mennyi lehet az? Egy, max két hét?

Nehogy már annyit ne lehessen várni....meg nyaralás közben is lehet tartani a kapcsolatot.

Szóval nem értelek....a logikád sem....:D

2015. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire meg akarod csalni, csináld. Vagy legyen gerinced és szakíts vele most. Egyértelműen látszik, hogy nem szereted, csak kell egy kifogás, hogy félremenj
2015. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!