Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mennyire lennétek...

Lányok, ti mennyire lennétek türelmesek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Én vagyok a női fél, de néha már-már mintha hülyének néznének az ismerőseim, hogy hónapok óta egy fiúval csak az ismerkedési szakaszban vagyunk, tehát találkozgatunk délutánonként, nagyon jókat beszélgetünk, nevetgélünk. Ez a helyzet már 4 hónapja. Szimpatikusok vagyunk egymásnak, viszont én beleszerettem. Úgy érzem, hogy ő az aki nekem kell, tudok rá várni. Sokszor megkérdezi, hogy nagyon lassú -e nekem ez a tempó, mert tudja milyen szar lehet nekem, hogy semmi sem történt még ennyi idő alatt. Régebben zavart, már most sodródom az árral úgymond. Ő tudja, hogy máshogy nézek már rá, mint egy szimpla barátra/ismerősre/fiúra, de nem tudom tisztában van -e azzal, hogy ez részemről már szeretet. Amúgy az illető bizonytalan, nem annyira tudja mit akar, de ha szeretne bárkitől is valamit, akkor azt tőlem szeretné. Ennyire beszéltük meg a dolgot.

Én vagyok hülye, hogy ennyire türelmes vagyok, vagy ennek már úgyis mindegy?



2014. jún. 17. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennek a srácnak mi a baja?


Nekem az a normális tempó, ha az első randi végén csókolózunk és a 3.-4. randi végére lefekszünk.

2014. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg kéne csókolnod, esetleg bemutatkozni a szülőknél.
2014. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már minden egyes találkozásnál bennem van az "ajj de megölelném és megcsókolnám őt" érzés, de félek ezzel elijeszteném. 2 éve nincs amúgy barátnője. Mind a két kapcsolatában pofára esett úgymond.
2014. jún. 17. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Még nem találkoztam ilyen férfival, de ha ilyen helyzetben lennék, és nagyon vonzódnék hozzá, akkor én valószínűleg azt a taktikát választanám, hogy eleve sokkal kevésbé mutatnám ki, mint te az elmondásod alapján, hogy odavagyok érte, ha ő ennyire bizonytalan.


Másrészt ha találkozóra hívna, egész biztos, hogy én "nem érnék rá" minden alkalommal, és nem indokolám meg, hogy miért, csak annyit mondanék, hogy az az időpont nekem most nem alkalmas. Alapvetően igyekeznék egy kicsit rejtélyes maradni, és abban a tudatban tartani, kimondatlanul is azt éreztetni vele, hogy esetleg más is van a láthatáron, nem ugrom minden szavára, főleg így, hogy ő meg négy hónap alatt nem igazán tudja, hogy mit is akar tőlem.


De azt hiszem, én igazából nem is tudnám ezt négy hónapig csinálni valakivel, mert alapvetően szeretem a határozott, talpraesett férfiakat, akik tudják, hogy mit akarnak.


Semmi baj azzal, hogy valaki nem vonzódik hozzám annyira, hogy négy hónap után egyértelműen többet akarjon, mint barátságot, de akkor igyekeznék minél előbb feldolgozni, hogy egyoldalú részemről a vonzódás, és "elengedni" azt, ami ki sem akart bimbózni.


Egy dolgot biztos soha nem tennék: nem hoznám egyértelműen egy férfi tudomására, hogy nekem többet jelent, mint viszont, és nem mutatnám ki az érzelmeimet, amíg ő nem kezdeményez komolyabban, úgy, hogy teljesen nyilvánvaló legyen a szándéka.


Mondjuk a korotokat nem említetted meg, csak "fiút" írtál, és azért nyilván nem mindegy, hogy 16 évesről vagy 20 évesről van szó.

2014. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

25 éves. Félénk, határozatlan, mindig én voltam a kezdeményező eddig, ezért várom, hogy most rajta a sor.

Persze, én sem érek rá mindig, stb. Nem járok ott, hogy úgy ráncigáljon, mint egy bábut :)

2014. jún. 17. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Te ehhez a fiúhoz miért vonzódsz szexuálisan?
2014. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
smárold le, szerintem venni fogja a lapot, vagy pedig mond el neki, és említsd meg mindig, hogy mennyire szereted, amikor csak lehetőséged van rá.
2014. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem várnék rá ennyit az biztos, de én alapvetően türelmetlen vagyok. Viszont nehogy már 4 hónap alatt ne tudja eldönteni mit is akar. Nekem ez nagyon a tesze-tosza kategória, halálra idegesítene.
2014. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én és félénkebb voltam, annyi bátorságom volt, hogy elhívtam randizni meg élőben jól elbeszélgettem vele, amit elfogadott, de utána hagytam neki, hogy ő irányítson és mivel neki már volt kapcsolata örömmel fogadta és egy jó 2 hónap múlva kezdtem el én is kezdeményezni.
2014. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok:)

Légy vele türelmes!;) Jó dolognak tartom,hogy nem rohan sehová,de 4 hónap már tényleg nem kevés idő...szerintem lassan kezdeményeznie kéne,vagy megmondania,h mit is akar igazából...És: NE Te kezdeményezz! Ha ő valóban szeretne valamit,majd lép,szerintem!:)

2014. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!