Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire lennétek türelmesek?

Figyelt kérdés
Ha összejönnétek egy fiúval akibe beleszerettek és kiderül róla h túl gyorsan elmegy a szexben(mint én:(( ) ti mennyire lennétek türelmesek vele és hogyan próbálkoznátok hogy ez megváltozzon.Mert én most ott tartok hogy nem merek új kapcsoltba kezdeni mert tartok tőle h nem fogja majd megérteni.
2010. júl. 28. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én megértem a páromat, ugyanez van vele. Szeretem, ilyen miatt nem hagyom el, keressük a megoldást jelenleg is.

23 L

2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aki ilyen miatt elhagyja a barátját az nem is szereti igazán. Gyakorolni kell.
2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
irigylem a barátodat h ilyen megértő barátnője van mert az enyém bár nem mondta ki (de azért éreztette) ez miatt hagyott el:(.
2010. júl. 28. 21:57
 4/15 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltatok együtt?
2010. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csináld azt,hogy amikor érzed hogy elmész

álj meg egy kicsit és lehet folytatni

Vagy masztival is megoldható:)

Csináld magadnak lassan gyorsan amikor érzed hogy jön aminek jönnie kell akkor lassabban stb..:)

Ismered meg magad;)

2010. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
8 hónapig de távkapcsolat volt és így nem mindig tudtunk "gyakorolni" mert a végén mindig h ő fáradt meg h nincs kedve meg ilyenekkel jött.
2010. júl. 28. 22:02
 7/15 A kérdező kommentje:
próbáltam már egyedül ment is mert sokáig el tudtam húzni de amint elkezdtük csinálni egyszerűen nem bírtam.
2010. júl. 28. 22:04
 8/15 anonim ***** válasza:
hát, egy lány sokat tud ebben segíteni, de ő nem ezt választotta, és én valahol ezt is megértem. valsószínűleg nem volt olyan erős az érzelem s a távkapcsolat ténye sem segített. az ok: vagy tapasztalatlan vagy (nem íratd, mennyi idős vagy) vagy lelki okai vannak. a fentebb írt "ismerd meg a tested" hozzászólás nagyon hasznos, fogadd meg + szerintem próbáld meg átgondolni, h mi állhat a probléma hátterében. de ne aggódj, nincs akkora baj, jó eséllyel megoldódik majd
2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát igen 22 éves vagyok és vele vesztettem el a szüzességem meg mindenben ő volt nekem az első és az elején meg még félénk is voltam nem mertem kezdeményezni de azt már leküzdöttem mert már mindig akartam h legyen.
2010. júl. 28. 22:12
 10/15 BlacktigerXXX ***** válasza:
Majd belejössz főnök. Nincs ezzel semmi. Távkapcsba meg ürítsd ki a csomagot, mert kiéhezve sose fogod sokáig bírni. :) ha helyi csajjal jössz össze, és napi 5x döngettek, egy két hét és te leszel Hosziármándó, nyugi!
2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!