Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, hogy így megházasodott volna?

Figyelt kérdés

Még csak néhány hete vagyunk együtt. Tegnap tudtam meg, néhány hónapja jegyben járt egy lánnyal, akit gyerekkora óta ismer. A lány szerelmes volt belé, ő gondolta "miért ne?" és összejöttek. Majd kb 2 hónap után megkérte a kezét és elkezdték az esküvőt tervezni. Aztán megtudta, hogy a lány és családja nagyrészt a pénze miatt szeretné a kapcsolatot/házasságot, igy felbontotta az eljegyzést, szakított a lánnyal. Egyébként a párom nem magyar, ahogy a lány sem.

Csak nekem furcsa, hogy ilyen könnyen elkötelezte volna magát? Szerelem nélkül... Egyébként a lánnyal házasság előtt nem feküdhetett volna le.

Párom 25F


2015. júl. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk kérdezd meg tőle vagy nem is tőle tudod ezeket?
2015. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mumusan ***** válasza:
Milyen nemzetiségű a párod?
2015. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezeket honnan tudod?
2015. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap tudtam meg, és annyira leblokkoltam, hogy akkor fel sem tudtam tenni ezeket a kérdéseket neki.
2015. júl. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!