Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szükségünk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szükségünk van egymásra, de mégsem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már lassan egy éve nagyon jóban vagyunk, és szinte minden nap beszélünk facebookon, de személyesen csak a suliban látom időnként, nem találkozunk kettesben, mert barátnője van.

Megbeszéltük már, hogy nincs több közöttünk, szereti nagyon a lányt, stb, de ugyanakkor meg folyton írja nekem, hogy nincs jó passzban, és nagyon magányosnak érzi magát...:( Ilyenkor úgy megsajnálom. És amikor magam alatt vagyok, nekem is hiányzik, hogy beszélgessek vele. Személyesen mégsem lehetünk együtt.


Mit tegyek? Maradjon így ez a helyzet, vagy próbáljam meg elhívni talizni? De úgyis randinak venné...


19/L


2015. júl. 7. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs szükségetek egymásra. Neked van rá szükséged, ő téged csak használ/használna.

Ha arra vagy hogy használjon már végre valaki akkor hajrá, de eköré szivárványokat képzelni és azt hogy neki is szüksége van rád szimpla illuzió amivel átvered magad.

Persze, lehet épp ezt akarod, igy el tudod elfogadni a helyzetet és belemenni a játékba, lemosva a nyilvánvaló felelőséget magadról.

2015. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom elsősorban mint minden normális ember a saját boldogságát helyezi előtérbe. Szóval ő a jobb élet reményében kimegy dolgozni, amíg te tőle várod a boldogságot.
2015. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy dolgozik? Egyetemre járunk. És nem tőle várom a boldogságot, nem vagyok bele zúgva, de barátként nagyon kedvelem.
2015. júl. 7. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzatok barátként. Szerinted egyetemistaként, felnőttként normális ez a helyzet? Ha szereti a lányt, akkor találkozzatok barátként. Ha nem akar Veled találkozni, akkor valószínűleg tényleg csak kihasznál és írt valami indokot, hogy miért nem akar. Ha valóban barátnak tart, akkor elég minimális elvárás, hogy találkozzatok.
2015. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!