Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy gyönyörű lány akinél több 100 pasi is próbálkozna, több 100 pasinak is tetszik, az egy egyszerű embert válasszon?

Figyelt kérdés

Jó tudom mindenkinek más a szép csak a környezetemből indulok most ki, ott ez a lány tényleg nagyon gyönyörű az arca a teste, és még kedves is, és nagyon sokan próbálkoznak nála illetve ugye szeretnék őt.

Ergo bőven válogathat a jelentkezők közül.

És még dolgozik is a hölgy normálisan.


Szóval mennyi esély van arra, hogy egy átlag keresetű férfit válasszon, aki lehet h sportos izmos, de nem a legjobbképűbb fazon, nem csúnya egyáltalán de nem jóképű.

Szóval a jelentkezők közül vannak sokkal jobbak.

24/f


2015. júl. 8. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező számodra ki a gyönyörű lány? Valami linkkel szemléltesd.

Kérdésedre a válasz:

Igen lehetséges bár kicsi az esély rá. De ez azon is múlik hogy milyen körökben ismerkedsz. Van sok ilyen nő aki egyedülálló.

2015. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg beképzelten fog hangzani, de szerintem egészen szép lány vagyok, minden nap sportolok, diplomám van és jól fizető állásom. Rengeteg férfi környékez meg, nekem pedig egy sovány, csúnyácska fiú tetszik nagyon, akinek még pénze sincs sok. Nem tudom mi vonz benne, vicces, kedves, meglátom és meg sem tudok szólalni :) Nagyon vonzódom hozzá. Sajnos ő nem nyit felém, így marad az álmodozás, meg az egyedüllét.
2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es, és miért nem nyitsz te? :)
2015. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem látom rajta hogy örülne neki :(
2015. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a szándékod, és milyen kapcsolatot vár a lány. Ha már házasság, gyerek szóba jöhet, akkor nagyobb esélyed van, mint a "jó pasiknak". Azért, mert ők jellemzően "azt" akarják a csajtól, és tudják, hogy a többi hasonló pasi is azt akarja. Ezért komoly kapcsolatra nem ilyen lányt keresnek, mert nem akarnak állandóan a konkurrenciával harcolni. Neked viszont ez a lány az istennő, és biztos lehet benne, hogy Te nem fogod elhagyni, és ez nagyon fontos egy nőnek. A "jó pasik" szándékait a lány is ismeri, ezért nagy eséllyel téged választ.
2015. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#12-es


A probléma nem egyedi. Annyira nem, hogy a világirodalom is ismer hasonlót. :)


[link]

2015. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!