Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontozzátok, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontozzátok, hogy mennyire tartjátok fontosnak a másik nemben a következő tulajdonságokat! (? )

Figyelt kérdés

Mennyire fontos egy nőben?

-arc

-mell

-fenék

-lexikális tudás

-intellektus

-kedvesség

-magabiztosság

-vagyon


Mennyire fontos egy férfiban?

-arc

-izomzat

-lexikális tudás

-intellektus

-kedvesség

-magabiztosság

-vezetői képességek

-vagyon


Kort és nemet is írjatok, illetve azt is, hogy inkább introvertált vagy extrovertált társat szeretnétek.



2015. júl. 4. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

arc 8

mell 5

fenék 5

lexikális tudás 5

intellektus 9

kedvesség 9

magabiztosság 6

vagyon 1


Már ha 1-10 ig értetted. 24f

2015. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: Igen, így értettem.
2015. júl. 4. 18:19
 3/21 anonim ***** válasza:

Nőben:

- arc: 10

- mell: 4

- fenék: 4

- lexikális tudás: 8

- intellektus: 9

- kedvesség: 10

- magabiztosság: 8

- vagyon: 0


27F

2015. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezeket a kategóriák ebben a formában nem túl életszerűek. Nekem egy férfiban fontos az intellektus, az egészséges önbizalom és érettség, becsületesség/erkölcsösség. Külsőleg a magas, arányos, nem túl izmos, inkább vékony testalkat a vonzó. Összességében váltson ki belőlem valami pluszt.
2015. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt... vagy legalábbis nagyon hasonló. Én mindenesetre jobban vonzódom az introvertált férfiakhoz, úgy, hogy én extrovertált vagyok...

Fontossági sorrend: intellektus, kedvesség, arc, magabiztosság (bár inkább kommunikáció, nem kell, hogy mindenben magabiztos legyen, de magabiztosan fel tudja vállalni a gyengeségeit is), lexikális tudás. A többi nem fontos. Az izomzat annyiban, hogy ne legyen TÚL izmos, mert ahhoz nem tudok vonzódni, inkább vékony, vagy átlagos izomzatú. A vagyon meg annyiban számít, hogy azért legyen rendes jövedelme, ne nekem kelljen eltartani és ne azért keressen társat, hogy ingyen lakhasson valahol... a vezetői képesség semmilyen szempontból nem számít.

2015. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

szóval 1 az egyáltalán nem fontos, a 10 a nagyon fontos

és mondjuk az 5? az a mindegy vagy hogy gondoltad a beosztást?

csak hogy egyértelmű és egységes legyen :)

2015. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mennyire fontos egy nőben?

-arc 7

-mell 6

-fenék 10

-lexikális tudás 7

-intellektus 10

-kedvesség 10

-magabiztosság 6

-vagyon 3

2015. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

-arc 7 --> nem baj ha nem "helyes", ha más rendben van és nekem tetszik az bőven elég

-izomzat 7 --> jobban szeretem a nagyobb darab pasikat, a magasság nekem sokkal fontosabb, izomzatból elég ha nagy a karja-válla-melle

-lexikális tudás 3 --> a nyelvtudás 10 pont lenne mivel én is több nyelven beszélek, de a lexikális tudás annyira nem érdekel, én se tudok sok mindent pl töriből föciből stb..

-intellektus 10

-kedvesség 10

-magabiztosság 8 --> nem kell mindig tök magabiztosnak lennie, de azért az esetek 80-90%ban legyen az :)

-vezetői képességek ? --> legyen ő a domináns a kapcsolatban, de ha máshol nem teljesen törekvő és irányításmániás az nem baj :D

-vagyon 6 --> tudjunk elmenni programokra, ha nagy igényei vannak legyen sok pénze (mert akkor a saját részemet se tudnám fizetni), de ha neki sincsenek nagy igényei akkor nem kell, ha tudok vele 'lépést tartani'


én inkább introvertált vagyok, szóval olyan pasi jobban passzolna hozzám, de azért szeretek eljárni helyekre kisebb társaságokkal, szóval ne akarjon a szobában gubbasztani egész nap :) túl extrovertált nem kéne semmiképp


21L

2015. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Férfiban:

- arc: 10, maximálisan tetszenie kell

- izomzat: 3, nem árt ha van, de nem érdekel, ha nincs

- lexikális tudás: 7, természetesen az érdeklődésének megfelelő témákban + általános műveltség

- intellektus: 10, utálom a buta embereket

- kedvesség: 8, fontos, hogy kedves legyen, de ne behízelgő vagy mindenkinek segíteni vágyó

- magabiztosság: 10

- vezetői képességek: 0 - nem minden embernek kell vezetőnek lennie. A férjem most pl. részlegvezetőként dolgozik, korábban beosztott volt ugyanabban a részlegben. Nem érdekelt ez se korábban, se most.

- vagyon: 5, nem érdekel mennyit keres, de adóssága ne legyen, ne költekezzen ész nélkül. Szóval alapesetben érdektelen, nincsenek elvárások, hogy "mennyi legyen", de ne menjen mínuszba.


Sem introvertált sem extrovertált társat nem szeretnék, hanem normálisat, szerencsére olyan is van.


27/N.

2015. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!