Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak erős mentális önfegyelemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak erős mentális önfegyelemmel lehet legyőzni a barátnőhiány utáni frusztrációt?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja az agyát "átprogramozni", az mentálisan gyenge? Lehetséges megtanulni, hogy ne hiányozzon barátnő?
2015. júl. 9. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi probléma nincs azzal, ha hiányzik, csak ne hagyd, hogy ez negatívan befolyásolja az életed
2015. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Át lehet programozni, nem is olyan nehéz, legalábbis nekem menne. Mondjuk nekem nagyon nagy önfegyelmem van. Viszont nagy hiba lenne. Nekem sem lehet soha barátnőm, mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért 28 évesen is szűz mégis vágyom egy barátnőre, mert ha nem hiányozna, akkor nem is próbálkoznék. Ha nem próbálkoznék, akkor meg nem mondhatnám el, hogy mindent megtettem, amit lehetett. Igen, én igyekszek mindent megtenni egy barátnőért, de sajnos azért, mert alacsony vagyok és undorító külsővel rendelkezem 99,99999999999999999%, hogy egy lány sem jön el velem még csak randizni sem.
2015. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Negatívan befolyásolja. Gúnyoltak és kiközösítettek kiskoromban és még huszonévesen se tudok túllépni a múlton. Ahogy pedig egyre jobban böngészem ezt az oldalt, egyre jobban csak azt látom, mintha kötelességeknek kell megfelelnem, "nem vagy férfi, ha nem ezt meg azt csinálod", stb. Továbbá 3 éve nem tudok elfelejteni egy lányt, aki ismerősöm volt, csak visszautasított. Ilyen állapotban meg nem lehet párt találni. Először egyedül kell megtanulnom boldognak lenni, de nem tudom hogyan programozzam át az agyamat. Valahogy tudatosítanom kell magamban, hogy ne hiányozzanak a lányok, legalább 5 évig, addig meg kondizok, zenélek és játszok.


Nem vagyok nőgyűlölő, láttam mi folyik ezen az oldalon, ilyet nem engedek meg magamnak. Inkább fordítva, túlságosan nagyra becsülöm és felsőbbrendűnek, angyaloknak találom őket. Ha legalább barátokkal fesztiválra elmegyek és ne nézegessem a többi ismeretlen lányt, már az előrelépés.

2015. júl. 9. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassan lehetne külön kategória ezeknek a kérdéseknek is. :)
2015. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Betegek gyülekezete.
2015. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: amint sikerül eléggé lefoglalnod és lemerítened magad mind fizikálisan,mind mentálisan, hidd el az idő repülni fog és neked sem lesz időd a saját problémáidon agyalni.


Tehát először vagy elkezded durván lefoglalni magad,8-10-12 óra meló és sok-sok sport(úszást javasolnám,azzal 6 hét alatt olyan deltád lesz, hogy dögleni fognak a nők utánad), vagy pedig másodszpr megpróbálsz addig meditálni,pszichológushoz járni, míg rá nem jössz, hogy van megoldás.


A legegyszerűbb egyébként az erkölcstelen,gátlások nélküli gyógyszer lenne minél többször,nem kapcsolat céljából.

2015. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ja önbizalom erősítéssel, lefoglalással, ha lekötöd magad, ha keresel valamit, amibe örömöd leled, akármi, amitől boldog vagy.
2015. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy akaraterő és sok idő kell hozzá, de lehetséges a dolog :) ami még fontosabb: mindig találj valami elfoglaltságot, amivel kitöltöd azt az időt, amit a barátnőre pocsékolnál egyébként. Lehet teljesen céltalan is (de még jobb, ha hasznos), annyi a lényeg hogy ne hiányozzon mellette egy lány. Az is jó lehet ha eszedbejut, sokkal többet kell kínlódni egy lánnyal mint amennyit érnek. 18:00 meg kapta is gerincből a mínuszt.
2015. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!