Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mi lehet a baja? 24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mi lehet a baja? 24L

Figyelt kérdés

Szóval az egyik fiúbarátomról lenne szó.


Tudni kell rólam, hogy kb. 1 éve nincs barátom. Neki van kapcsolata, mióta csak ismerem, bár azt se tagadja, hogy hozzám is vonzódik.


Néha vannak számomra fura kérdései. Vannak más fiúbarátaim is, nem 1, nem 10, de ők nem kérdezgetnek ilyesmiket, ilyen formában legalábbis.


Szóval, nem 1x célzott rá, hogy ideje lenne, hogy valakim legyen.


Meg azt kérdezte, hogy mikor szeretnék gyereket? Házasság után rögtön?


Milyen korú pasik kezdeményeznek nálam? "Nálad idősebbek, gondolom?" - kérdezte /ő fiatalabb/


Ha azt mondtam, hogy egy vele egykorú, akkor "leszólt" rögtön, hogy: jaj, hát ő fiatal hozzám. Én 24 vagyok, ő meg 20 amúgy.


Mik a terveim a jövőre nézve?


A munkám néha necces, úgyhogy ajánlotta, hogy váltsak, majd inkább a férjemmel találjak ki valami biznisz...


Persze magát, a munkáját feldicséri, meg hogy ő belőle jó férj lesz...


Szokta kérdezni, hogy van e már valakim. Ha mondom, hogy igen, de még nem tuti semmi, bonyolult kissé, akkor rögtön abszúrd dologra gondol: van gyereke?


Olyan légbőlkapott dolgai vannak néha, de amúgy megértjük egymást, csak vannak fura dolgai? Sokszor olyan drámai, rosszértelemben, komolyan veszi a poént, vagy rosszszándékot feltételez jó dolgok mögött. Miért?


2015. júl. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kellenél neki már szakított volna a csajával
2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te is tudod szerintem, hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb. Úgy gondolom, vele is ez a helyzet, "titkon" vonzódik hozzád, de nem mutathatja ki... csak szeretné, nagyon szeretné.


23/F

2015. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ő nem kell. Havernak jó, de pasinak sajnos, nem sajnos, nem az én asztalom. A kérdés se ilyesmire vonatkozik.
2015. júl. 9. 22:39
 4/5 RRR ***** válasza:

fényezni próbálja magát előtted

hátha lesz valami

2015. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Talán ismerünk kellene ahhoz hogy megmondjuk mit mért csinál... én jó vagyok ebben de ennyiből nem lehet mit mondani.

Úgy érzem viszont hogy Te inkább arra vagy kíváncsi hogy szeretne e tőled valamit... Ha van neki bnője akkor ez alapból felejtős. Talán csak azért próbálkozik ilyen lágyan hogy megtudja van e esélye egy idősebb lánynál.

Próbálj meg belemenni a játékaiba... mondj neki te is őrült dolgokat és meglátod mi jön ki belőle... Ne én magyarázzam már el egy lánynak ezeket a buta lányos játékokat...

2015. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!