Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy a szuleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy a szuleim beken hagyjanak?

Figyelt kérdés
Zavarja oket, hogy nincs baratom 21 evesen. Arra mar nem gondoltak, hogy ennek nyomos oka van????Miert nem lehet beken hagyni?:(
2015. júl. 9. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Félnek, hogy leszbikus vagy. :P
2015. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzeted. nekem még a nagyszüleim is ezzel csesztetnek. Nem értik meg hogy nemrég összetörték a szívem :/
2015. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az enyémek meg azt se bánnák, ha sose lenne. :(
2015. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rendben lelkileg, nagyon nem. Ilyenkor kell biztos ismerkedni. Oszinten az eletkedvem elmegy, ha erre gondolok. Pedig olyan boldog lennek......
2015. júl. 9. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne állj velük szóba, amíg le nem állnak a hülyeségükkel
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy a baratnoim is ezzel jottek, hogy "pedig nyitnom kene". Parat le is raztam, mert ne eljek mar helyettem az eletem.-.-


Tudom, tudom megkeseredett vagyok, de szalljon mar le rolam mindenki. :(

2015. júl. 9. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem nyitsz ?
2015. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyissál!
2015. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Talán meg kellene velük beszélned hogy mért nem.. egy pohár bor mellett... egyszerre csak az egyikkel... Hátha tudnak tanácsot adni.

Nyilván nem akarsz velük erről beszélni de azt kérdezted hogy mit csinálj hogy békén hagyjanak... ezt... ez az ára.

2015. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!