Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a lányok hagyjanak de ne higyjék azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
ezek után amit ma éjszaka is átéltem meg az egész eddigi életem során... most teljesen betelt a pohár :( Én soha többet nem fogom lánynak a társaságát keresni, de nekem sem kell játszani a kétszínű ártatlan kis szentet. Inkább fizetek a szexért de ott tudom mire számíthatok, vagy inkább kihagyom. A barátaim soha nem hagynak cserben, nem vernek át és őszintén lehet velük beszélgetni. De egy darab lányt nem ismerek ilyet. Nagy részük úgy hazudik, mintha természetes lenne. Na de ez most mindegy. A kérdés adott...
2014. ápr. 27. 05:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyod oket es kesz de valoszinu ugyse fogod hidd el. Am ha a haverjaid annyira jok legyel meleg problem solved
2014. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A válasz: Semmit, viseld, ha ki akarod magad vonni a dologból. És köszönjük, hogy megmentesz attól, hogy az önbizalomhiányos seggel kelljen foglalkoznunk.
2014. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nah jó...

Ezt csak én nem értem?


Az összefüggés a kérdés, és a leírás közt?

2014. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, most nagyon el vagy keseredve. Hagyj időt magadnak a megnyugvásra. Ne keresd a lányok társaságát, legyél a haverjaiddal, ettől nem fognak melegnek gondolni. Egy idő múlva ismét szükséged lesz a lányok társaságára, de most semmiképpen ne erőltesd!
2014. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy,hogy mit gondolnak rólad,ha nem akarsz semmit?:D


A Macsó "imidzs" az kellene:D

Pfff


Ha jól látom a problémád az,hogy nem vagy hajlandó elviselni a huzavonát egy kis szexért.

Hidd el,léteznek olyan lányok,akiknek nem kell udvarolni és pénzt sem kérnek a szexért,csak nehéz megtalálni.

2014. ápr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám. Mondjuk alapból nem akarok én semmilyen huzavonát. A baj az, hogy folyton átverik a barátaim nagy részét (is).
2014. ápr. 29. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
24
2014. ápr. 29. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél csóró és nagy ívben kerülni fognak.
2014. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!