Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeltétek ezt már a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeltétek ezt már a nőknél?

Figyelt kérdés
Most éppen olyan helyen dolgozok,ahol a nők karját közelről látom.Nem is gondoltam volna hogy ilyen sokan szőrtelenítik a karjukat is.Meg tudom különböztetni a természetes szőrt,illetve a szőrtelenítés után növegető szőröket.Eddigi barátnőitek is szőrtelenítettek ott ?
2015. júl. 10. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
megyek hányni brb
2015. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Lány vagyok. A nő ismerőseim nagy része szőrteleníti a karját is, meg én is. Sajnos a fehér bőr-sötét szőr kombó nem a legjobb párosítás, így nincs más választásom, muszáj szőrtelenítenem a karomat is. :D
2015. júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
En is szortelenitem a karom. Pedig aranyszoke a szorom. Egyszeruen idegesit a szor, apolatlannak gondolom magam miatta.
2015. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem szőrtelenítettem a karomat, és még senki nem kifogásolta, hogy nem csupasz. Miért kellene? Ismerőseimről se tudom, hogy szőrtelenítenék a karjukat, én legalábbis szőrös karú nőket ismerek személyesen. A vizisportot űzőknél hallottam ilyet, úszók, vízilabdázók, ilyesmi.

30 éves nő vagyok

2015. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Most miért kellett lepontozni? :D

Nem tehetek róla, hogy erős szőrzetem van és csúnya látványt nyújt. Bezzeg ha meg csubakkaként mászkálnék, akkor meg az lenne a bajotok. :D

2015. júl. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért kétlem, hogy a legtöbb nőnek olyan erős szőrzete lenne, hogy indokolt legyen. :-) Nekem barna hajam van, a testem többi részén is ennek megfelelő a szőrzet, a karomon mégse látványosan zavaró, pedig én is világos bőrű vagyok (a nyári barnulást leszámítva).

Nem tudom, a te eseted milyen, ha mondjuk férfiasan erős egy nő karján a szőr, akkor érthető, ha szedi, de az már elég speciális eset.

2015. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szőrtelenítem, kicsit erősebb a szőröm, ráadásul nagyon sötét, a bőröm pedig nagyon világos, így eléggé meglátszik, ha nem epilálom.

Én sem értem, miért kell lepontozni azokat, akik a karjukat is szőrtelenítik, nem tehetünk róla, hogy ilyenek vagyunk, ennyit tudunk ellene tenni.

2015. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!