Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen nagy különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy különbség a nőknél ezen a téren?

Figyelt kérdés
Van, amelyik könnyen kezeli a párkapcsolati csalódásait, és van, aki szabályosan beleőrül ebbe, nemhogy meggyűlöli a férfiakat, de halálos ellenséget lát mindegyikben, és képes olyan weboldalt üzemeltetni, ami elég extrém feminista dolgokat hangoztat.

2015. jún. 16. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Miért????? Hát mondjuk mert az emberek különböznek...??? Ui. az amelyik könnyen kezeli a párkapcsolati csalódásokat, az nem igazán szerette a párját. ha valakit igazán szeretsz, és csalódnod kell benne, hát nem mondom hogy minden férfiban csalódsz, de az hatalmas pofon az embernek. és nem csak a nőknek. csak nekünk többször.
2015. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos fázisok minden sikertelen emberre jellemzőek, nemtől függetlenül.

1, Nekem senki nem elég jó.

2, Bárki jó lenne, csak már lenne valaki.

3, Á, én soha nem is akartam senkit magamnak.

2015. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy egy hosszabb kapcsolat megszűnésének révén jut el valaki idáig, talán már a hétköznapi élet mindennapos csalódásai, visszajelzései vezethetnek ide.

Csak akkor miért nem változtatnak magukon az emberek?

2015. jún. 16. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az egyessel nem tudok egyetérteni. Én az a fajta vagyok, aki borzasztó erősen, lángolón szeret, de ha látom, hogy nincs értelme, nem viszonzott, akkor aránylag gyorsan (hát, most ki mit ért a "gyorsan" alatt, pár hónap alatt) túlteszem magam rajta. Tudod, hamar szerelembe esik, akkor nagyon szerelmes, de utána gyorsan enyhül is a dolog, ha nincs minek táplálnia. Mint a harag esetében. Egyszerűen ilyen a temperamentumom. Ez nem jelenti azt, hogy akin aránylag hamar túllettem, azt nem szerettem igazán...


Szerintem amúgy azok látnak idővel halálos ellenséget minden ellenkező neműben, akik képtelenek feldolgozni, hogy egyrészt, nem kellettek valakinek, aki nekik igen, másrészt, ezzel a jelenséggel elég gyakran találkoztak. Megnézed, itt az oldalon is, ha a nőgyűlölő pasikat számba vesszük, kik azok? Akiket többször elhagyott egy lány, esetleg meg is csaltak, illetve akiknek nehezen megy a pártalálás. Ugyanez fordítva, nőknél is előfordulhat, ha nem tudod feldolgozni, hogy rosszul választottál, valamit rosszul csinálsz, akkor elkezded az egész világot hibáztatni (ez a tipikusan "mindenki szembe jön velem az egyirányúú úton, hát mi van itt, miért hülyék az emberek?"). Védekezési módszer, mert végülis, egyszerűbb a világban látni a hibát, mint szembesülni azzal, hogy te mégsem vagy olyan jó és kívánatos- azok számára, akik esetében szeretnéd-, mint gondoltad.

2015. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
89%
Mindig könnyebb a másikra mutogatni és gyűlölködni semmint magunkban megkeresni, megtalálni és kijavítani a hibát.
2015. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: igen, nagyon jól látod szerintem, én még azt figyeltem meg, hogy ezek az emberek, legyen férfi, vagy nő, hatalmas egoval rendelkeznek, nagy magabiztossággal, önérzettel.

És ha merészeli bárki is az ő énképüket egy millimétert is degradálni, jaj az egész világnak.

Csupa elkényeztetett, agyondicsért ember a semmiért, akik felnőttkorukban szembesülnek avval, valójában mennyit is érnek.

Csak sosem értettem, hogy 3 milliárd ember is kevés ahhoz, hogy megdöntsék ezek az elméleteiket...

2015. jún. 16. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem mindegy hogyan ér véget egy kapcsolat, egy kölcsönös beleegyezéssel, vagy egy egyoldalú szakítással, esetleg megcsalással. A másikkal szembeni tiszteletlenség nagyon mély nyomokat képes hagyni a partnerben....ezeket le kell tudni zárni. Vannak olyan emberek akik úgy állnak a párkapcsolatokhoz, hogy csak ők irányíthatnak, ők hozhatnak végső döntést, és ha szakításra kerül a sor nekik kell jól kijönniük a kapcsolatból.....búcsúzóul még jól belerúgnak a volt partnerükbe akit állítólag szerettek.

A személyes sértődöttség mindig valami be nem teljesült vágy eredménye...azok az emberek, akik előre eltervezik az egész közös életüket már 1 hónap ismeretség után, nagyon kiábrándultak lesznek.

37F

2015. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, mi a feminizmus egyáltalán? A nemek politikai, gazdasági és társadalmi egyenlősége. Rohadt kevés köze van a párkapcsolati csalódásokhoz, just sayin

A kérdés amúgy is hülyeség. Az emberek különbözőek, wowwwww

2015. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, képzeld, tudom.

Létezik sokféle feminizmus, de konkrétan, ami oldalt találtam, és erről szól, gyakorlatilag semmi másból nem áll, csak a férfiak sértegetéséből, alázásából, gyűlölködésből, stb.

Szóval semmi köze nincs az eredeti feminizmushoz.

"Rohadt kevés köze van a párkapcsolati csalódásokhoz just sayin"

Érdekes, az oldalra kommentáló hölgyikék egytől egyik egyedülállóak, mivel facebook profillal írogatnak...

De ha volna is azoknak a borzalmaknak párjuk, az Istenke irgalmazzon nekik.

Hát a te válaszod is elég nagy baromság volt, okoska.

2015. jún. 18. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!