Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 22 eves koromig senki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 eves koromig senki sem csokolt meg, akkor nagyon ronda lehetek?

Figyelt kérdés
Lany vagyok ):
2015. júl. 10. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kép?

Így nem tudjuk hogy ronda vagy e.

2015. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3# Aztán?


Mikor csak 15 voltam akkor nekem is mondogatták a hátam mögött, hogy nem hogy szűz vagyok, de csókolózni se csókolóztam még. Aztán közvetlen is mondták és válaszoltam, hogy akkor mi van? Értékes vagyok, nem csókolózom minden buliba fiúkkal, még nem akarom, majd ha megtalálom az erre megfelelő partnert.

erénynek fogtam fel, megértették.

22 évesen ugyanígy nincs ezzel probléma. Komolyan aki olyanokon csámcsog, hogy a másik már 22 és még szűz, még nem volt fiúja az elég undorító.

2015. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!