Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőd "enyhén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd "enyhén" sorozatfüggő lenne?

Figyelt kérdés

Persze lenne mellette magánélete is, és nem ilyen sz*rságokat nézne, mint az Éjjel nappal Bp és társai.


Én ezeket nézem/néztem ( kizárólag eredeti hanggal):


Trónok harca

Breaking Bad

TWD

The Killing

Misfits

Shameless

OITNB

Fargo

Ripper Street

Penny Dreadful

True Detective

Under the Dome

The Knick

AHS

Spartacus

Hannibal

OUAT

Sleepy Hollow

Sherlock

The Borgias

Doctor Who

+ néha Family Guyt és társait


L/20


2015. júl. 10. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nekem is megvan a magam világa. ;)
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
De sok időd van, kedves.
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Ezek nagy részét láttam, meg én is szeretek sorozatot nézni ha az időm engedi. Engem nem zavarna.
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha ennyi sorozat mellé nem fért be a stargate, akkor zavarna! Jó, SGU t ki lehet hagyni, de SG1/SGA tömény zsenialitás(még az ultragay wraith ekkel is).
2015. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
A Vikingek is jó.
2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Nincs semmi baj a sorozatokkal. Azzal van baj, ha napi több órát ezzel töltesz, miközben a barátodat elhanyagolod, hasznos tevékenységet (tanulás, házimunka, hobbi) nem folytatsz, eltávolodsz a barátaidtól, családtagjaidtól, és nincs más beszédtémád, mint a sorozatok.
2015. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

nem nekem ez sok,én a falra mászok ha rám erőltetik a sok sok sorozatot ráadásul hitetlen angol nyelven


nem,egy kettő belefér,de ezeket mind végig nem nézem az fix.

2015. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 opened paradise ***** válasza:
9%
Inkább örülnék neki valahol.
2015. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mint nem említettem, ez nem megy más dolgok rovására. Nem egyszerre nézem/néztem mindet. Egyébként nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap ezeket nézem, mellette tanulok, most dolgozom,a barátaimmal is gyakran vagyok.
2015. júl. 10. 20:13
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy a Vikingeket meg a Stargatet is nézem.

Meg szeretem a sci-fi-ket, a Marvel filmeket, és a képregényeket. :)

2015. júl. 10. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!