Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sorozatfüggő vagyok mert...

Sorozatfüggő vagyok mert utálom az életem?!

Figyelt kérdés

Szinte mióta az szemet tudom utálok önmagam lenni. Gyűlölöm magamat.

Nem is tudom hogy írjam le. Mindig beleélem magam a sorozatokba, és elképzelem, hogy más vagyok.

A legnagyobb baj, hogy fiúnak érzem magam. Ettől függetlenül nem érdekelnek a lányok, de fiú szeretnék lenni. Utálom, hogy lány vagyok. Legtöbbször olyan sorozatokat nézek, amiben melegek vannak.

Teljesen úgy érzem magam, hogy egy meleg fiú vagyok.

Hogyan gyógyulhatnék ki ebből? Ezt még senkinek nem mertem elmondani.

Undorodom saját magamtól.

18 lány


2015. máj. 17. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet meggyógyulni, ez nem betegség. Ha régóta így érzed és nem csak egy fellángolás, akkor ez komoly és inkább azon kéne gondolkodni, hogyan tudod minnél jobban érezni magad (fiús öltözködéstől az orvosig bármi). Gondolom tudod, hogy vannak mások is akik így éreznek, szóval nem vagy egyedül.
2015. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiúként velem ugyan ez a helyzet, de pont fordítva. (nem gondoltam volna, hogy van még ilyen) Ettől mégsem tartom magam undorítónak, inkább csak furcsának, álmodozónak.

Szerintem ez az egész azért van, mert a saját életedben még nem találtad meg az örömre okot adó dolgokat, ezért mások életébe próbálsz menekülni. Ez sok esetben könnyebb, mint a saját helyzetünkkel szembenézni, de sajnos hosszú távon zsákutca. Kezdj el magadon dolgozni, sportolj, olvass, stb. Tudom nem könnyű, de muszáj. Menj szakemberhez, pszichológushoz, 18 évesen szerencsére még nem késő.

2015. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mik a kedvenc sorozataid? Nekem nincs életem, így egy csomót nézek
2015. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
Ne utáld magad olyanért amiről nem te tehetsz. Filmekbe beleélni magunkat csak akkor érdemes ha elmegy az ember egy moziba, esetleg az ismerősökkel eltöltött idő a házimozi előtt. Soha ne hasonlítsd a filmeket a magánéletedhez. Legyen az bármilyen romantikus sorozat, esetleg egy megható dráma. A film az film, a magánélet pedig az életed. Az pedig hogy más nemhez való vonzódásod van, nos ez is megérthető a mai helyzetben. És ha már így sikeredett az életed, akkor sem kell szomorkodj, mert meg fogod lelni a hozzád illő személyt aki elfogad téged olyannak amilyen vagy és leszel. Mivel fiatalkorú vagy és előtted az élet még semmit nem vesztettél. Nem kell feladd azt amit később megbánhatsz. A gyógyulás tőled függ. Ez miatt nem kell utálnod és elítélned magad. Hidd el ..rendbe fog jönni minden. (A cél: Sose add fel és eléred a célod) :) További szép napot..
2015. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb fiú lenni, megadja azt a szabadságot, amit jelenleg nem érzel, meg persze sok erőt.

Én is küzdök a nőiességemmel...eddig ellene,most érte.

Nehéz, ha változtatni akarsz, szerintem ne kíméld magadat, bombázd magad új élményekkel.

Utazz, önkénteskedj, járj önismeretedbe...

2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!