Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi fontos számotokra igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi fontos számotokra igazán?

Figyelt kérdés

Főleg a 20-as éveik elején járó lányoktól kérdezném ezt, ugyanis a nemrég lezárult párkapcsolatom és a múltbéli tapasztalataim alapján teljesen más kép alakult ki, mint amit általában hallani egy "ideális" férfi partnerről.

Tudom, mindenkinek mások az elvárásai, csak szeretnék véleményeket, lehet hogy tévúton járok amikor a megbízhatóságot, figyelmességet, szerelmem kifejezését fontosnak tartom. Mik a valódi értékek?


2015. júl. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
...hát igen ...azért ez a sok hozzászólás sokat elmond!
2015. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami számomra fontos hogy : legyen megbízható, öszinte akkor is ha esetleg nekem nem tetszik az adott válasz egyszóval legyen saját véleménye, lehessen rá épp anyira támaszkodni amenyire én próbálok az ő támasza lenni, a szerelem ne csak egy kimondott szó legyen tudja azt éreztetni, legyen kompromisszum képes egyikünknek se járjon lemondásokkal a kapcsolat, legyen komunikatív hiszen csak a kimondott problémákon tudunk javítani, emelett fontos az egymás iránti figyelem , odaadás is. 23/N
2015. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hűség, megbízhatóság, figyelmesség, őszinteség (ez nem egyenlő a taplósággal meg az arcodba tolom a véleményem, akkor is, ha nem vagy kíváncsi rá-val). Legyen egészséges a hozzáállása a munkához, a pénzhez, ambíciói legyenek (szóval nem baj, ha szegény, de ne az a fajta legyen, aki változtatni nem akar, cigizik, sörözik, de sír, hogy milyen szar neki). Legyen jó humora (persze ez mindenkinél mást takar, én sok mindenre vevő vagyok, de pl. amikor vki azt tartja viccesnek, hogy mást lealáz, arra abszolút nem), legyen intelligens, művelt, sok mindenről lehessen vele beszélni.
2015. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két hölgynek a választ.

Nos, azért örülök ezeknek a válaszoknak, még ha ez így nem feltétlen reprezentatív.

Nyilván lehet azt mondani, hogy ismeretlenül mindenki azt mond magáról amit akar, de én ezekhez az értékekhez voltam mindig hű és igyekeztem így viselkedni, egyelőre azonban ez nem bizonyult eredményesnek.

Hm, talán egyszer :)

2015. júl. 11. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit a 2-3 válaszoló irt az mind hablaty női hazugság és képmutatás..


Ezeknek az okos lányoknak megvannak az elképzeléseik arról, hogy a lovagjuk milyen legyen. Ne aggódj, ha olyan lettél volna, hogy nedvesedik a bugyijuk, akkor nem hagynának ki lehetőséget hogy megismerjenek. Másképp fogalmazva: nem segitséget és nem megmentőt keresnek egy kapcsolatban, hanem a tökéletes férfit,ami persze nem létezik..Nyalizással meg semmire nem mész velük.

2015. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a külső számit nekik,ha nedvesedik a bugyijuk amikor rád néznek akkor mindegy hogy milyen vagy belsőleg,lehetsz lelketlen szemétláda is,mégjobban rád gerjednek,tapasztalat..Szappanoperából kilépett Hosé Ármándókat szeretik kizűárólag..
2015. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg egy kicsit a kérdést...

Te ugye vagy valamilyen. Tudsz másmilyen lenni, mint amilyen vagy? Szerintem nem igazán... maximum néhány hétig el tudnád játszani, de hosszú távon biztos nem.

Akkor van értelme azt firtatni, hogy mit keresnek a nők? Ha tudod, mit keresnek, akkor olyanná változol? Szerintem nem...

Innentől kezdve egyetlen járható út van: ha adod magad, és olyan társat választasz, aki úgy fogad el, amilyen vagy, és te is őt! (Ehhez persze alaposabban meg kell ismerni egymást.)

2015. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, a színészkedés amúgy sem az én asztalom. Csupán kíváncsi voltam nehány véleményre, ugyanis ha drasztikusan nem és nem is mindenben, de lehet változni, erre pedig hajlandó vagyok, vagyis lennék hogy végre boldog lehessek és ne csak az örökös csalódottságot érezzem. Köszönom a válaszod :)
2015. júl. 22. 23:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szinészkedsz,akkor a kutyának se kellesz haver..
2015. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!