Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk? Nem érzem úgy, hogy igazán fontos lennék neki. :/

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Mindketten (de főleg inkább ő) elég elfoglaltak vagyunk hétköznap, ezért csak hétvégén találkozunk. Akkor általában foglalkozik rendesen velem, kimutatja a szeretetét, de azon kívül néha furcsán viselkedik. Mindig mondja, hogy szeret meg hiányzom neki, stb de ennek egyre kevésbé tudok hinni. Kicsit úgy érzem, mintha nem lennék igazán fontos neki. Van, hogy napokig nem keres, vagy ha én keresem akkor nem mindig reagál. Mindig mindent megígér, de sosem tartja be. 2 hete találkoztunk utoljára, mert dolga volt, úgy volt tegnap, hogy találkozunk, de az utolsó pillanatban lemondta (mondjuk tényleg volt normális oka rá), ez engem elég rosszul érintett, ő viszont nem bánta, és úgy volt vele, hogy majd akkor hétvégén találkozunk, meg sem próbált előbbi időpontot ajánlani.

Már annyira elbizonytalanodtam az egész kapcsolatban, már az önbizalmam is kezd csökkenni emiatt, mert azt gondolom, hogy biztos velem van a baj, pedig én minden tőlem telhetőt megteszek. Nekem ő tényleg hiányzik, ha nem vagyunk együtt, én őszintén szeretem, de nála néha úgy érzem, hogy ő ezt csak úgy mondja.

Nem tudom mit tegyek adjatok valami tanácsot. :/ Normális 8 hónap után, hogy alábbhagy a lelkesedése? Az, hogy neki nem hiányzom látszólag annyira, lehet azért, mert a férfiak ezzel máshogy vannak, mint a nők? Segítsetek. :/ 20/L



2015. ápr. 21. 20:06
 1/3 anonim válasza:
Most nem tudom, hogy a barátod mennyire ragaszkodik a haverokhoz, de lehet, hogy kis teret szeretne, hogy mindig másra is jusson idő. Vagy a rosszabbik dolog, hogy kiunt belőled és nem érez már annyit mint régen és így a törődés is kevesebb. :/ Az lenne a legeslegjobb ha megbeszélnétek ezt és elmondanád, hogy probléma ez neked. Ha meg csak felkapja a vizet meg elkezd vitázni ezen, akkor valószínűleg amit mondtam és akkor ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani :/ de tisztelet, hogy te mindent megteszel és az ő érdekében erőlködsz, lánytól manapság ilyet ritkán látni és hallani :) és még egyszer, ezt csak is te tudod megemlíteni neki, és ezt szóról szóra megbeszélni.
2015. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én hagyok neki teret. Nem számít, hogy nekem épp nagyon szükségem lenne rá, ha azt mondja, hogy ekkor meg akkor ide meg oda megy haverokkal egy szavam nincs rá, nem mondom, hogy ne menjen.
2015. ápr. 21. 20:19
 3/3 anonim válasza:
100%
Ezt részedről helyesnek tartom, de viszont akkor egy olyan párt találtál magadnak, aki ezt ki is használja mit törődve, hogy ez jól esik-e neked vagy nem. Ilyenkor nem árt legalább egy picit oda tenni magadat, hogy ne. Vagy legalább akkor csak annyit, hogy neked ez így nem jó. Ne felejtsd, kettőtökről szól az egész és abba nem csak a párodnak van bele szólása hanem igen neked is. Ha pedig nem hajlandó igazodni hozzád, ahogy te is hozzá, és ráadásul még neki áll feljebb, hogy szólsz, akkor nincs értelme az egésznek. Akkor jó, ha ő is hajlandó szépen megbeszélni bármilyen problémát.
2015. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!