Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Ti párotok is szokta nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotok is szokta nektek mondani, hogy híznotok kéne?

Figyelt kérdés

Mikor megismert 38-as méretű (65 kg) voltam, de lefogytam egyéb okok miatt 36-osra (59-60 kg) és a popsim is elfogyott meg a mellem is.

Saját magamnak tetszem de Ő azt mondja, hogy hízzak vissza.



2015. júl. 11. 02:50
1 2
 1/14 WheneverYouWant ***** válasza:

A kérdés az hogy tetszettél e magadnak ez előző állapotban?

Ne akarjon megváltoztatni szeressen úgy ahogy vagy.

Tény viszont hogy sok lány jobban néz ki ha van rajta egy kis felesleg.

2015. júl. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem tetszettem magamnak 65kg-osan. Töltött galambnak péreztem magam.
2015. júl. 11. 03:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Hidd el lenne, aki így is megtöltene még :)
2015. júl. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem és tudom is :)
2015. júl. 11. 03:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem (csak) a kiló számít, inkább az összkép. Én 151cm magas vagyok és 50kg, voltam 42-46kg között is. Akkor én is úgy gondoltam, hogy sovány voltam, és egyébként tényleg, meg mondták is, rokonok, haverok, pasik is, hogy rám férne egy hízókúra. Na most azért sok buta ötletet is adtak, hogyan lehetne ezt kivitelezni, mert egyedül a sport vált be, és azzal se zsír jött fel, hanem izom, zsír nem is nagyon marad meg. :-)
2015. júl. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem neha szokta mondani, vagyis nem igy kpnkretan hogy hizzak hanem hogy jobban tetszettem neki par kilo plusszal.

Ilyenkor mindig megmondom neki higy felolem aztan nyugodtan kereshet uj baratnot, ameklorat akar. Es komolyan is gondolom.

De ezutan mindif bocsanatot ker.

En egy ferfi kedveert se valtoztatnek magamon, amikor rajtam volt a felesleg mindenki dicsert milyen jol nezek ki en viszont a tukorbe se tudtam nezni. Szoval a lenyeg, hogy te magadnak tetszel elso sorban.

2015. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Annyit szokott mondani szökőévben egyszer, hogy elférne rajtam pár kiló, de így sincs probléma, mert mindenhogy szeretni fog.

Igaz, hogy egy kicsit vékony vagyok (nem deszka, van alakom ettől függetlenül) , de direkt nem szeretnék hízni, az idő úgyis megoldja.

2015. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem meg azt mondja hohy amikor megismert úgy tetszek neki és hogy a fenekem csontos és nyomja őt.

Nyelje le komolyan!! :)

2015. júl. 11. 07:24
 9/14 anonim ***** válasza:

fordított helyzetben mit mondanátok? úgy tetszettél neki, ahogy megismert, neki talán nem tetszenek a csontos nők…

persze kis ávtozásokat el kell fogadni…csak ne lepődjünk meg, ha nem kíván már úgy..


egyébként nekem nem szokta mondani, de csak mert pár kiló felscsúszott, nem áll rosszul ez sem, mert még ez is normál tartományban van..sőt még férne is… én most vagyok 38-as..40-es (magasság miatt) könnyebben vezsek így ruhát magamnak, 36osban minden rövid volt vagy derékban bő… még most is 2-3 számmal hosszabb farmer kell, mint derék méret

2015. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nyelje le komolyan!! :)"


Szóval magasról teszel arra, hogy neki úgy tetszettél, ahogy voltál???

Te is szeretheted!


Lényegtelen, hogy az eredeti állapothoz képest fogytál, vagy híztál, ha az eredeti tetszett neki és most kevésbé tetszel.


Miért gondolod, hogy csak azért, mert fogytál, nem pedig zsírosodtál, ezt neki el kellene fogadnia?

2015. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!