Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Annyira nem értek ezekhez a flörtöléshez és pasizáshoz, hogy az már gáz.

Adott vagyok én(20) és ő(30).

Ő egy közszolgálati személy, orvos. (nem kell a duma, hogy pénzéhes vagyok, mert nem ez a miérteknek az indoka!) Akivel én vasárnap találkozni fogok kevésbé orvosi dolgok miatt. Másik városban lakik és felajánlotta, hogy elviszi az önéletrajzom egy céghez és ezt vinném le neki.

Emailben váltottunk pár szót, és nagyon kedves, aranyos velem. Most pl leírta, hogy akár holnap is találkozhatunk. Nem is az, hogy levihetem a papírt, hanem találkozhatunk.

Kérdésem a következő: Hogyan éreztessem vele, hogy nekem ő tetszik és érdekel engem? Nem akarok túl kirívó lenni, csak úgy finoman. És honnan, milyen jelekből következtethetek arra, hogy neki is tetszem?


2015. júl. 11. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem természetben kell fizetned a segitségéért,utána+majd jó leszel neki,arra!!!

De felvállalni nem fog!

Amúgy minden pasi nagyon rendes Addig....

2015. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolod, hogy csak erre megy ki ez az egész segítős dolog?
2015. júl. 11. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán csak kedves, egy 30 éves komoly férfi nem egy 20 éves kislányt szeretne magának, semmilyen célból.
2015. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És valami tipp, hogy azért hogyan tudnék neki tetszeni? Hogyan flörtöljek vele?
2015. júl. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!