Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves kétgyermekes anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves kétgyermekes anya vagyok (nem elvált). Idén februárban elkezdtem egy mesterszakot, közben beleszerettem egy csoporttársba. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, hogy miért történ így? Minden rendben volt a házasságodban, nem azért nézegettél másfelé, mert valamit nem kaptál a férjedtől meg? (pl. figyelem, bók, kedvesség). Ha ezekre mind nem a válaszod, akkor valószínüleg kiszerettél a férjedből. Innentől kezdve rajtad múlik, hogy bele mersz e vágni egy új kapcsolatba /és mellé egy válásba/ vagy megpróbálod helyrerakni magadban az érzéseid és vársz egy kicsit, h tisztuljon a kép.
2015. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A házasságunk régóta romokban hever, viszont szeretőt nem tartanék; előbb válnék el, minthogy házasság alatt lefeküdjek mással. Valószínű Ő csak azt látná bennem.
2015. júl. 12. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor megvan a válasz: a házasságod romokban hever. Tapasztalataim szerint a forgatókönyv a következő:

-az új érzés felnyitja a szemed, hogy mennyire rossz a házasságod

-a fellángolás elhalványul, esetleg megpróbálsz még dolgozni a házasságodon, ami vagy sikerül, vagy nem (általában inkább nem)

-válsz - nem a harmadikért, hanem magadért


Ez több éves folyamat. Még nagyon az elején jársz.

2015. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor válj el és ha van olyan balek aki két gyerekkel komolyan gondolja veled akkor még szerencsés is vagy.
2015. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, abba is belegondoltam, hogy nem lenne helyénvaló két gyereket vele is neveltetni. Max, az nem balek, akinek szintén van gyereke :) Szerencsére kövi félévben nem leszünk együtt, majd azt követőben megint, valszeg letűnik majd a fellángolás. Néhány évvel fiatalabb, mint én, de sicher, hogy nem a korom zavarná, hanem a körülményeim.
2015. júl. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!