Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon necces dolog? Beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon necces dolog? Beleszerettem anya kolléganőjébe.

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. A lány 32. Amióta megláttam, csak ő jár a fejemben. Már körbekérdeztem finoman anyutól, hogy ne vegye le, hogy komolyan érdekel, és nincs senkije. Már többször "összefutottam" vele, és nagyon kedves lány, mindig mosolyog, múltkor megdicsértem, hogy milyen csinos, és nagyon helyes módon zavarba jött. Hogy kérdezzem meg, hogy eljönne-e velem egy ebédre/vacsira, hogy lehetőleg ne nevessen ki? Nekem nem csak 1 éjszakára kellene.
2009. jún. 29. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

a beleszerettem meg a megdugnám nem ugyanaz, ha nálad igen... hátha nála is :DDD

27/L

2009. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak a szexre kell. Már 3 hónapja rajta jár az eszem, azért járok be anya elé a munkahelyére, hogy őt lássam.
2009. jún. 29. 19:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak amikor legutoljára beszéltem vele féltem elhívni őt. Nem tudom miért. Talán azért mert fiatalabb vagyok. És ő is pontosan ezt gondolná, hogy nekem csak a szexre kell utána meg eldobnám. Pedig nagyon nem így van.
2009. jún. 29. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig idősebb barátnőm volt, és egyik sem csak a szexre kellett. Mindegyikkel hosszabb kapcsolatot kezdtünk, aztán tartott amíg tartott. Ha olyan lány, akinek még nem volt fiatalabb pasija, akkor van esély hogy azt higgye hogy csak a szexre kell neked. De ha ad egy esélyt hogy bebizonyítsd hogy nem, akkor már jó úton jársz. Azt jól tetted hogy bókolsz neki, hogy csinos. Az jó jel hogy zavarba jött, lehet hogy tetszel neki. Egyszerűen hívd el valahova, kérdezd meg hogy nincs e kedve vacsorázni veled, vagy meginni valamit valahol, mert szeretnél vele beszélgetni picit, jobban megismerni, hogyha nincs ellenére. Ha ez összejön, akkor figyelj rá, hallgasd meg amiket mond, legyél komoly, de vicces is, jófej, megértő, dícsérd a szemét, a külsejét, a haját. 30 feletti nők többsége elolvad ha ilyeneket hall. és ne parázz amiatt hogy fiatalabb vagy, első randin még lehet érződni fog, de utána már csak egymásra koncentráltok. Sok sikert. Remélem összejön!
2009. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj többször összefutni vele és mindig dicsérd meg, legyél vele kedves, udvarias. Aztán hívd el valahová. Nem lenne kedved szombaton eljönni a xy-ba? Ha azt mondja nem, akkor azt mondod: Pedig úgy hallottam jó lesz/ jó hely. De akkor rendben.

Nem nagy dolog, sok sikert :)

2009. jún. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy a gatyádban is lenne egy jól fizető állás és csapd fejbe egy lapáttal
2010. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!