Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyeníti meg néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyeníti meg néhány érzelmileg instabil nő az érzelmileg instabil férfiakat?

Figyelt kérdés

Érzelmileg instabil nőktől hallottam már, hogy "nekem férfira van szükségem, nem érzelmileg instabil férfira". Miközben ő is olyan, mint egy érzelmileg instabil gyerek.

Csak én nem értem ezt? Hogy szégyenítheti meg/nézheti le X Y-t azért, ami X-re is igaz?



2015. júl. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
te még logikát keresel a nőkben? olyan nincs!
2015. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szokásom senkit megalázni,az nem a stílusom,gyenge,vagy gyerekes pasikkal meg már nem foglalkozom.
2015. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magáról szinte senki nem tudja, hogy érzelmileg instabil. Sőt, itt igazából arról van szó, hogy a nő "kívülről" akarja pótolni azt, ami benne nincs meg. Azt gondolja, hogy lehetséges. Pedig nem.

Az érzelmileg instabil embernek soha nem lesz jó kapcsolata, egyrészt aki érzelmileg stabil, az nem választ maga mellé instabil embert, mert van annyi önbecsülése, hogy ne menjen bele önsorsrontó kapcsolatokba. Másrészt még ha véletlenül akadna is olyan, aki "felvállalja", az érzelmileg instabil fél akkor is tönkreteszi a kapcsolatot a játszmákkal, manipulációkkal, mert neki nincs arra mintája, hogy milyen egy JÓ kapcsolat. Neki kell, hogy valami gond legyen, hiszen ahhoz van szokva. Ha nincs gond, akkor csinál.

2015. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az érzelmileg instabil emberek csak erre képesek. És sajnos sok van belőlük.
2015. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!