Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomások! Nektek elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomások! Nektek elvárás az, hogy a párotoknak is legyen?

Figyelt kérdés
Kort illetve nemet írjatok!

2015. júl. 12. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem lenne elvárás.

34F

2015. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem.

De a magához való esze legyen meg és tudjon lerakni az asztalra valamit(tehát minimálbéres idiótával biztos nem kezdenék).

27/F

2015. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás, és nem is előny.


23/F

2015. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég, ha annyira intelligens, hogy lehessen vele normálisan beszélgetni. Manapság már ez is nagy elvárásnak számít, egyébként a diplomának ehhez semmi köze. 29/F
2015. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem. De közös témák jó, ha vannak, engem pedig érdekelnek a tudományos dolgok. De szerencsére mindenki másban okosabb, így én is tudok kb. minden lánytól tanulni. Pl. én hiába vagyok otthon nagyon a nyelvek világában, tudhat a lány valami olyan nyelvet, amit én nem tudok (bár eddig minden lány ismerősömnek én segítettem, olyan nyelvszakosnak is, amihez nem sok lövésem van. :D ) De más meg az egészséghez, biológiához kapcsolódó dolgokat vágja nagyon, más meg csillagászattal foglalkozik 20 éve, szóval akár van diplomája, akár nincs, biztos akad egy terület, amiről jól el tudunk beszélgetni és tanulhatok tőle.

38F

2015. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, de az elvaras, h intelligens es muvelt legyen.


33/N

2015. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam sem elvárás, de intelligensnek kell lennie, hogy tudjunk beszélgetni, ami azt jelenti, hogy általában diplomás is.
2015. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de legyen művelt, és legyen valami célja az életben. Ha ő jó karosszérialakatos akar lenni, akkor emiatt eszemben se lenne lenézni, hiába nincs diplomája. Ha viszont azért nincs, mert csak teng-leng az életben, tojik mindenre, azzal már lenne problémám. A legtöbb barátom szakmunkás, és többségük olvasott, intelligens ember. Közben van pár diplomás ismerősöm, akik olyan buták mint a föld..

Maga a diploma csak egy papír. Az én elvárásom az, hogy legyen értelmes az illető.

2015. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem

22/n

2015. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, de tény, hogy egy diplomás ember általában olvasottabb az átlagnál, tehát több minden érdekli, számos dologról el lehet beszélgetni vele. De ismerek fodrász lányt, aki ver jó sok diplomást agyban, lélekben, szellemben. Nem ezen múlik a dolog.
2015. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!