Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok olyat az újdonsül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok olyat az újdonsült párotoknak ami régebben történt és komolyabb dolognak számít?

Figyelt kérdés
Én öngyilkos akartam lenni több soron, sokáig halálvágyam volt.
2015. júl. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már megbízom benne és tudom ,hogy ez miatt nem hagyna ott akkor igen ,mert akkor tudom ,hogy ha kell akkor számíthatok rá.
2015. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem. Csak azt mondanám el, ami nem ronthatja a megítélésemet a szemében.
2015. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig, minden ilyet és ehhez hasonlót elmesélek még az ismerkedési fázisban, a kapcsolat előtt. :) Igazából nem tudom, hogy ettől neki jobb-e ez a kapcsolat, de az biztos, hogy nekem jó érzés, ha valakiben ennyire megbízhatok.


22/F

2015. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több, mint fél éve beszélgetek a leendő barátnőmmel, és ő már a 2-3. hónapban kitért erre, szóval kb tudok róla mindent. Én is elmondtam, hogy volt egy depis korszakom, amikor nem érdekelt semmit, és öngyilkos akartam lenni. De hát ez a jól működő párkapcsolat alapja. Az őszinteség és a bizalom. Elmondtam neki azt is már az elején, hogy nincsenek barátaim, és még szűz vagyok, de őt ez egyáltalán nem érdekli, és pont emiatt is estem bele annyira. Olyan csodálatos, megértő lány. Egyébként vagdosta is magát, aminek a hegeiről képet is mutatott. Nyílt lapokkal játszunk, nem titkolunk semmit. Mindig is ilyen kapcsolatról álmodtam. Hogy elmondhassak bármit.
2015. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom neked, hogy mondd el, mert legalább az elején kiderülnek a dolgok, tök felesleges álarcot viselni. Én pont azokat a dolgokat szeretem már az elején elmondani, amik a megítélésemet "leronthatják", mert ez egy teszt is, hogy mennyire elfogadó. Nyilván aki nem megy át, az miatt nem is bánkódom, mert nem ér annyit sem.
2015. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!