Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna illetve kizáró tényező lenne, ha a párotoknak fogproblémái lennének?

Figyelt kérdés

Rossz, hiányos fogsor mert ínysorvadásban szenved.

Jelenleg nincsen pènze megcsináltatni.

Kizáró ok lenne a párkapcsolatban?


2015. júl. 9. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
dehogy kizáró ok
2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A páromnak nem volt gond. 3 évet voltunk együtt, mire összeraktuk a rávalót, és megcsináltattam. Most tökéletes fogsorral is szeret :) ahogy eddig is. :) Ennek 5 éve.
2015. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyáááá....dehogy is! Kizáró ok az alkohol, a drog, a butaság, de ez nem. még mindig összejöhet a pénz egy új fogsorra, ez egy olyan probléma, amit meg lehet oldani.
2015. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Farkas Évike válasza:
Nem kizáro ok , ha szereted akkor így fogadod el
2015. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálam igen
2015. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam attól függ, hány fog hiányzik és honnan. Ha elölről hiányzik az összes, attól akármennyire is nem a saját hibájából ronda a fogsor, az taszít. Ha hátul 1-2 hiányzik, az nem baj. Nekem is hiányzik egy alul, és nekem sincs per pill pénzem arra, hogy pótoljam.
2015. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nálam igen, de párom is és én is fogorvosnak tanulunk.
2015. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Engem már attól lever a víz, ha valakinek csálén állnak a fogai, nemhogy ha hiányos lenne a fogsora... De ez én vagyok, ne törődj mással, a két ujjunk sem egyforma, biztos van, akinek ez nem számít.
2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az exemnek nagyon összevissza álltak az első fogai. Aztán egyszer sétáltunk és belénk kötöttek aztán a véga az lett hogy kivetrték az első két fogát. Nem érdekelt.
2015. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy kollégám, aki egyébként egy rém kedves fickó, öröm vele beszélgetni. Viszont valamilyen oknál fogva iszonyúan néznek ki a fogai. Elszíneződöttek, csálén állnak, elülső foghiánya is van.

A munkaköröm miatt rálátok a fizetésekre, magasan az átlag felett keres. A mai napig nem értem, hogy miért nem szánja rá magát egy fogorvosra és teszi rendbe a fogsorát. Bár lehet, hogy fogorvos-fóbia vagy ilyesmi van a háttérben.


Nála nagyon sokat ront az összképen és sajnos szájszaggal is jár. Tehát kedves fickó, de csak maximum egy méterről.

2015. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!